З 11 травня метро “Вокзальна” буде закриватись на вхід

з 11 травня до 6 вересня у зв’язку з плановим капітальним ремонтом ескалаторів, який триватиме цілодобово, станція метро «Вокзальна» закриватиметься на вхід у «пікові години».

На цей час для уникнення незручностей і підвезення пасажирів до найближчих станцій метрополітену впроваджені нові додаткові маршрути та підсилено існуючі маршрути наземного громадського транспорту.

Так, з понеділка до четверга з 7:00 до 9:30 та з 16:00 до 19:30, у п’ятницю з 7:00 до 9:30 та з 14:30 до 19:30, а у суботу – з 7:00 до 9:00 для пасажирів працюватимуть додаткові маршрути, а саме:

  • автобусний маршрут № 7К «Залізничний вокзал центральний» – ст. м. «Університет»;
  • тролейбусний маршрут № 14К «Залізничний вокзал центральний» – ст. м. «Олімпійська» – ст. м. «Палац спорту».

Також кияни та гості столиці можуть скористатися автобусними, тролейбусними, трамвайними маршрутами, та міською електричкою, які працюють у звичному режимі.

вокзальна закривається

За необхідності розглядатиметься збільшення рухомого складу громадського транспорту та впроваджуватимуться допоміжні маршрути. Наразі в рамках співпраці з Укрзалізницею звукове інформування киян та гостей столиці здійснюється на Центральному залізничному вокзалі, на ескалаторах та у вестибюлях метрополітену, а також біля кас розміщені інформаційні постери. Крім того, пасажирів інформовано на магістральних маршрутах, які першочергово обслуговують житлові масиви Києва та на Борщагівській лінії швидкісного трамваю.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Статистика сторінки:
Переглядів сьогодні:
Переглядів у поточному місяці:
Відповідальність за зміст коментарів, що залишають відвідувачі, несуть їхні автори.
Популярне