З початку 2024 року столична служба зайнятості не слабо допомагає

Читайте також

У центрі Києва пропонують зробити міський парк

На місці знесеного старовинного будинку на вулиці Жилянській, 47, пропонують створити міський парк природного охолодження.

Рада декриміналізувала дрібні крадіжки до 3028 грн

Верховна Рада ухвалила закон, що декриміналізує дрібні крадіжки на суму до 3028 грн. Запроваджено нові штрафи та посилено адміністративну відповідальність за такі правопорушення.

Як орендувати склад в Києві: корисні поради

Оцініть, скільки місця вам знадобиться? Вам потрібен невеликий склад для зберігання кількох коробок або просторий склад для розміщення великого запасу товарів?

Росіянин накрав в “Епіцентрі” зубної пасти на 400 гривень

Громадянин Російської Федерації здійснив крадіжку у будівельному гіпермаркеті "Епіцентр" в Києві. Чоловік поцупив кілька тюбиків зубної пасти.

Киян і гостей міста запрошують на 9 безоплатних прогулянок столицею

Управління туризму та промоцій КМДА і Київський центр розвитку туризму підготували для містян і гостей Києва 9 безоплатних екскурсій, серед яких – новий маршрут Печерським районом і прогулянка, адаптована для маломобільних груп населення.

Поділитися

Із початку 2024 року послугами столичної служби зайнятості скористались 11 тисяч жителів Києва. Зокрема, близько 3 200 осіб знайшли роботу, понад 600 роботодавців отримали майже 19 млн грн компенсаційних виплат, більше 3 000 столичних роботодавців подали 10 000 вакансій. Про це повідомляє Київський міський центр зайнятості.

Так, у столичній службі зайнятості особливу увагу приділяють підтримці внутрішньо переміщених осіб, ветеранів і людей з інвалідністю. Для рівного доступу всіх громадян до послуг центру зайнятості тут створили безбар’єрний простір, зокрема впровадили принцип «єдиного вікна» для соціально вразливих мешканців.

Ветерани, люди з інвалідністю, внутрішньо переміщені особи можуть отримати комплексну підтримку в одному місці. Йдеться про консультації щодо соціальних виплат, гуманітарної, матеріальної та правової допомоги, індивідуальний супровід у пошуку роботи, психологічну та професійну реабілітацію.

У першому півріччі 2024 року роботу отримали 587 внутрішніх переселенців, 52 ветерани та 127 людей з інвалідністю.

За даними столичної служби зайнятості, найбільш популярними напрямами для навчання в першій половині 2024 року стали кравець, водій (автомобіля, трамвая, тролейбуса), сапер. Серед спеціальностей найчастіше вибирали медицину, психологію, фармацію, програмування. Нагадаємо, що безробітні і працевлаштовані мешканці столиці можуть здобути нові навички та професії за сертифікатом або ваучером.

З початку 2024 року 476 учасників програм «Власна справа» та «Грант для ветеранів та членів їхніх сімей» отримують фінансування на свої бізнес-проєкти. Загальна сума грантів перевищить 144 млн грн. Очікується, що грантоотримувачі створять понад 950 нових робочих місць.