За “да пшол ти нах…!” можна отримати невеличкий штраф

Читайте також

Хліб в Україні подорожчає на чверть

Експерти та представники аграрного сектору озвучили прогнози щодо вартості хлібобулочних виробів в Україні.

КМДА погодила скандальний проєкт за 52 млн грн на місці пам’ятника Леніну

На місці колишнього монумента Леніну навпроти Бессарабського ринку з’явиться фонтан у псевдокласичному стилі.

Які квартири у Києві приносять найбільший дохід від оренди

Інвестиції у столичну нерухомість для подальшої здачі в оренду залишаються класичним способом збереження капіталу.

Кличко вручив щорічну Мистецьку премію «Київ» видатним діячам міста

У Києві відбулася церемонія вручення щорічної Мистецької премії «Київ»

У Києві шахрай виманив у вченого-пенсіонера 11 млн грн

У Києві правоохоронці викрили масштабну шахрайську схему, жертвою якої став доктор медичних наук.

Поділитися

Печерський районний суд Києва оштрафував на 119 грн чоловіка за дрібне хуліганство під час перевірки документів представниками територіального центру комплектування та соціальної підтримки. Про це повідомляє «Главком» з посиланням на дані судового реєстру.

Інцидент трапився 24 вересня на вулиці Залізничне шосе, 61 у Києві. Як зазначено в адмінпротоколі, при перевірці військово-облікових документів чоловік висловлювався нецензурною лексикою у бік працівників поліції і працівників ТЦК, внаслідок чого порушив громадський порядок.

 

 

До суду на розгляд своєї справи порушник не з’явився. Однак це не завадило Феміді визнати винним чоловіка, опираючись на відомості адміністративного протоколу і рапорту столичного поліцейського.

«Дослідивши матеріали адміністративної справи, суд кваліфікує дії особи за статтею 173 Кодексу про адміністративні правопорушення як дрібне хуліганство, тобто нецензурна лайка у громадських місцях, образливе чіпляння до громадян та інші подібні дії, що порушують громадський порядок і спокій громадян», – сказано у постанові суду.

Окрім штрафу, чоловік заплатить 605,6 грн судового збору.