За скільки продають найменшу квартиру в Києві

Читайте також

BWS 2026 «Бізнеси сміливих»: у Києві обговорили майбутнє економіки

15 квітня відбувся саміт BWS 2026. Кирило Буданов про DefenceTech, Олександра Матвійчук про гідність, ШІ та енергоефективність. Читайте репортаж на Kyiv1.

Укренерго не прогнозує відключень світла на суботу

Обмежувати електропостачання в Україні у суботу, 18 квітня, не планується.

Квитки в кінотеатри Києва коштують до 880 грн

Похід у кіно в столиці сьогодні може коштувати як чашку кави, так і вечерю в ресторані.

Киян закликають відмовитися від штучних квітів на кладовищах

Київська міська державна адміністрація (КМДА) звернулася до мешканців столиці з проханням не приносити на кладовища пластикові вінки та квіти.

Скільки коштує життя в столиці

Індекс споживчих цін у Києві в березні 2026 року у порівнянні з лютим зріс на 1,8%.

Поділитися

У Києві, на вулиці Вінстона Черчилля, продають квартиру площею всього 10 квадратних метрів. Крихітне житло розташоване на першому поверсі панельного будинку.

Хоч квартира розташована в Дніпровському районі та в старому житловому фонді, за неї хочуть 23,5 тисячі доларів. Тобто вартість квадратного метра становить 2,3 тисячі доларів, передає Нерухомість 24.

Який вигляд має найменша квартира в Києві

У помешканні з крихітною кімнаткою облаштували кухонну зону з меблями та раковиною. Також там є місце для спальної зони, але облаштувати її нові власники мають самі. Також у квартирі є мініванна з туалетом та душовою кабіною.

У помешканні гарний сучасний ремонт. Ймовірно, квартиру “зробили” нещодавно, відокремивши одну з кімнат.

Ця квартира-студія розташована у Дніпровському районі, який славиться своєю зручною транспортною розв’язкою та розвиненою інфраструктурою. Поблизу є магазини, кафе, парки та зупинки громадського транспорту, що робить її привабливою для орендарів,
– зазначає автор оголошення.

Це крихітне житло пропонують придбати для здавання в оренду. В оголошенні мовиться про “дохідність у 3200 доларів річних”. Це близько 132 тисяч гривень або 11 тисяч гривень на місяць.

Та насправді за таку суму в Дніпровському районі можна орендувати квартиру значно більшу за площею, десь на 37 – 40 квадратів.