За тиждень у столиці зареєстровано 12 809 нових випадків захворювання на грип та ГРВІ

Читайте також

Платіжка за світло може зрости на 600 гривень

Після нового підвищення тарифів на електроенергію суми у платіжках українців можуть збільшитись у середньому на 350-600 гривень. Про це розповів засновник Спілки споживачів комунальних послуг Олег Попенко у своєму telegram.

Не будь жлобом – заощадь!

Всі вцілілі електростанції та високовольтні підстанції працюють на максимумі своїх можливостей, щоб виробити та передати достатньо електроенергії для покриття потреб споживачів.Тому диспетчерський центр "Укренерго" закликає українців щодня ощадливо споживати електроенергію з 19:00 до 22:00, повідомляє пресслужба оператора енергомережі України.

Унікальна Великодня інсталяція – безкоштовно

У Національному заповіднику "Софія Київська" відкриють Великодню квіткову інсталяцію. Її створять професійні флористи на майстер-класі під керівництвом флористки Олени Дрючан.

Тайвань та Паризька агломерація будують міст у Києві

Загальна довжина мосту становить 160 метрів, а ширина - 4 метри. Міст виготовлено з металу, що надійшов із "Азовсталі", він складається з п'яти хвиль, символізуючи динаміку та рух.

Чи з’явиться у Києві єдиний квиток для електричок та міського транспорту?

«Укрзалізниця» виступає за те, щоб міський транспорт Києва й електрички Kyiv City Express інтегрувалися в єдину систему зі спільною системою оплати. 

Поділитися

У Києві за 13-й тиждень 2024 року зареєстровано 12 809 нових випадків захворювання на грип та ГРВІ, зокрема на COVID-19. Про це повідомили в ДУ «Київський міський центр контролю та профілактики хвороб МОЗ».

Рівень захворюваності нижчий епідемічного порогу на 45,6%. Наразі цей показник становить 433,9.

Загалом у столиці порівняно з попереднім тижнем спостерігається зниження захворюваності на 9,1% за рахунок як дитячого, так і дорослого населення. Так, випадків захворювання в дітей виявлено 8 153 проти 9 176 за минулий тиждень (зниження на 11,1%). Захворюваність серед дорослих змінилась із 4 920 на 4 656 (зниження на 5,4%).

Діти становлять 63,7% від загальної кількості, на попередньому тижні – 65,1%. Захворюваність серед школярів знизилась на 19%. Так, у дітей шкільного віку зареєстровано 4 659 випадків.

Порівняно з попереднім тижнем зросла кількість госпіталізованих осіб серед хворих на грип і ГРВІ серед дорослих і дітей. До столичних медзакладів за останній тиждень госпіталізували 374 особи, зокрема 284 дитини.

Також на COVID-19 захворіла 121 особа, зокрема 12 дітей до 17 років. Госпіталізували 33 особи, із яких 11 дітей. У відділенні реанімації та інтенсивної терапії перебуває 2 дорослих пацієнти.

Нагадуємо, що найнадійнішим захистом від тяжкого перебігу коронавірусної хвороби є вакцинація.