Замок на горі закриває сезон прем’єрою «Мауглі»

Читайте також

У Києві стрімко здорожчали квартири

У Києві різко здорожчало нове житло. Так, за останній місяць вартість квартир у новобудовах столиці збільшилася на 12 650 грн – із середніх 46 050 до 58 700 грн. Тобто здорожчання склало 27,47%.

Мій звук пропонує сучасну українську та зарубіжну музику

В Україні запущена музична інтернет платформа Мій звук, яка пропонує сучасну українську та зарубіжну музику різних стилів та жанрів.

Чи коштуватиме з червня 1 кВт/година 4.80 грн.?

До кінця останнього тижня травня можуть ухвалити рішення про підвищення тарифу на електроенергію. При цьому частини споживачів ціни залишаться незмінними.

У Києві з’явилися парклети, але громадяни крутять носами

У Києві біля станції метро "Політехнічний інститут" з'явилися парклети. Громадськість таку ініціативу розкритикувала та розповіла, як погана реалізація вбиває хорошу ідею.

28 травня 2024 року світло в Києві буде

Як повідомив CEO YASNO Сергій Коваленко у своєму офіційному Facebook-акаунті, на 28 травня 2024 року попередньо Київ та Дніпропетровська область будуть без знеструмлень.

Поділитися

20 та 21 липня у Київському академічному театрі ляльок відбудеться презентація нової вистави «Мауглі» за низкою оповідань «Книги джунглів» англійського письменника Редьярда Кіплінга.

Це вже традиція театру – закривати сезон прем’єрою. Глядачі матимуть нагоду побачити нову виставу та пережити події відомих розповідей – гостросюжетних та повчальних водночас. Постановники прагнуть познайомити юних глядачів з класикою світової літератури, припускаючи, що дітлахи, можливо, ще не знайомі із цими творами. Для дорослих же ця вистава має стати поверненням у дитинство.

У центрі подій вистави головний герой «Книги джунглів» – Мауглі, хлопчик, що вижив, хлопчик, який виріс та змужнів у джунглях серед диких звірів. Саме вони навчили його бути людяним, чесним, сміливим та справедливим.

Театр переосмислює класику по-новому, неочікувано сучасно. Тому глядачі будуть вражені чарами тіньового театру, реалістичністю анімації, віртуозністю акробатичних трюків та величністю ритуальних масок.