Заступник Резнікова з «яйцями по 17», отримав відповідальну посаду в МЗС

Читайте також

Час НАТО збивати російські ракети над Україною

Країна-член НАТО піднімає у повітря власні літаки, які кружляють і дивляться, як ракети долітають до своїх, як правило, цивільних цілей.

Контрафактні сигарети: сумнівна якість та несплачені податки

За останні пів року правоохоронці в рамках роботи Міжвідомчої робочої групи вилучили майже 14,4 мільйона пачок сигарет.

Речі українських брендів та кіно про Київ на терасі

Цьогоріч Києву виповнюється 1542 роки: місто не святкує гучно, але продовжує жити. Тож проєкт «Всі. Свої» запрошує всіх охочих привітати столицю наших сердець.

У застосунку “Київ Цифровий” тестують оплату проїзду без валідаторів

У застосунку "Київ Цифровий" тестують оплату за проїзд без використання валідаторів.

У Києві вночі якійсь йолопи (дурбаси, бейдулі, баймуди) запустили салют

Уніч проти четверга, 23 травня, мешканці Дарницького району Києва прокинулися від гучних звуків, схожих на вибухи чи автоматну чергу.

Поділитися

Колишнього заступника міністра оборони з питань фінансів та внутрішнього аудиту Ростислава Замлинського призначили послом з особливих доручень Міністерства закордонних справ.

Про це повідомляє Центр протидії корупції.

В Центрі проаналізували декларації посадовця та виявили, що у щорічній декларації за 2023 рік Замлинський вказав свою нову посаду у МЗС. ЦПК припускає, що ймовірно призначення відбулося на початку 2024 року. Повідомляється, що наразі невідомо за які саме “особливі доручення” відповідає Замлинський у Міністерстві закордонних справ.

Також ЦПК нагадало, що саме Замлинський, будучи на посаді заступника Олексія Резнікова, опікувався фінансовими питаннями й в 2022-2023 роках погоджував контракти із закупівлі харчів для Сил Оборони за завищеними цінами, зокрема контракту із “яйцями по 17”. Голова правління ЦПК Віталій Шабунін у себе на сторінці у Facebook прокоментував призначення Замлинського та назвав таке рішенням “безумством”.

“Безумством є призначити послом з особливих доручень посадовця, який закривав очі на корупційне пекло в держазакупівлях Резнікова. Якщо ж посадові обовʼязки Замлинського в будь-якій спосіб стосується зброї – таке рішення є злочинним”.