У Києві відкрили модерне інклюзивне укриття

Читайте також

У центрі Києва пропонують зробити міський парк

На місці знесеного старовинного будинку на вулиці Жилянській, 47, пропонують створити міський парк природного охолодження.

Рада декриміналізувала дрібні крадіжки до 3028 грн

Верховна Рада ухвалила закон, що декриміналізує дрібні крадіжки на суму до 3028 грн. Запроваджено нові штрафи та посилено адміністративну відповідальність за такі правопорушення.

Як орендувати склад в Києві: корисні поради

Оцініть, скільки місця вам знадобиться? Вам потрібен невеликий склад для зберігання кількох коробок або просторий склад для розміщення великого запасу товарів?

Росіянин накрав в “Епіцентрі” зубної пасти на 400 гривень

Громадянин Російської Федерації здійснив крадіжку у будівельному гіпермаркеті "Епіцентр" в Києві. Чоловік поцупив кілька тюбиків зубної пасти.

Киян і гостей міста запрошують на 9 безоплатних прогулянок столицею

Управління туризму та промоцій КМДА і Київський центр розвитку туризму підготували для містян і гостей Києва 9 безоплатних екскурсій, серед яких – новий маршрут Печерським районом і прогулянка, адаптована для маломобільних груп населення.

Поділитися

У Солом’янському районі Києва відкрили сучасне інклюзивне укриття. Захисна споруда розташована на бульварі Вацлава Гавела, 34-б.

Як зазначила депутатка Київської міської ради Ксенія Семенова, оновлене укриття оснащене всіма необхідними зручностями та адаптоване для використання людьми з інвалідністю.

Нове укриття обладнали вбиральнею, тактильними смугами, мнемосхемами, інформаційними табличками та підсвіткою, яка працює за умов вимкнення світла. Сховище також можна використовувати для проведення тренінгів. А ще в укритті облаштували ігрову зону з тенісним столом та дитячий куточок.

“Відкриття цього інклюзивного укриття є прикладом досягнення безбар’єрності у спорудах цивільного захисту. Ми прагнемо створити середовище, де кожен мешканець відчуває себе захищеним і підтриманим. “, – наголосила Ксенія Семенова.

Депутатка додала, що цей проєкт став можливим завдяки фінансуванню з міського бюджету Києва та за підтримки Федерального міністерства економічного співробітництва та розвитку Німеччини (BMZ) через Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH.

Проєкт отримав значну підтримку з боку Платформи Острів, ГО “Fight For Right”, Соломʼянскої РДА, БФ “Соломʼянські котики”, товариства Червоного Хреста України та інших організацій, які сприяли його реалізації та розвитку.