Покровська та Андріївська вулиці будуть реконструйовані

У Подільському районі здійснять реконструкцію вулиць Покровської та Андріївської. Підписане відповідне розпорядження КМДА.

«Наразі в Києві розробляється та впроваджується нова транспортна політика. У рамках її реалізації вже започатковано нові проекти, один із яких – створення пішохідної зони на Подолі. Цей район має для Києва надзвичайно велике значення, адже тут розташований великий транспортний вузол, чимало історичних, культурних пам’яток. Саме тому ми хочемо зробити Поділ максимально зручним і комфортним як для киян, так і для гостей міста. Вулиці Андріївська та Покровська відіграють особливу роль у реконструкції всього Подолу. Тому ми плануємо оновити їх у першу чергу. Завдяки реалізації таких проектів Київ поступово перетворюється на сучасне європейське місто», – зауважив заступник голови КМДА Ілля Сагайдак.

Зазначимо, що під час виконання робіт передбачено закриття руху транспорту на вул. Петра Сагайдачного (крім автомобілів спеціального призначення). Відповідно до цього буде внесено зміни в роботу маршрутів міського пасажирського транспорту.

Так, КП «Київдорсервіс» має розробити та погодити з ГУ Національної поліції у м. Києві схеми організації дорожнього руху, внести зміни в дислокацію технічних засобів регулювання дорожнього руху, встановити відповідні дорожні знаки.

Замовником виконання робіт із проектування та реконструкції вулиць Покровської та Андріївської визначено КК «Київавтодор». Комунальна корпорація має визначити генеральну проектну та підрядну будівельні організації для виконання робіт, розробити проектну документацію, провести та затвердити її експертизу.

Відповідно до розпорядження КМДА, Департаменту транспортної інфраструктури доручено подати до Департаменту економіки та інвестицій пропозиції щодо включення робіт із розробки проектної документації і реконструкції вулиць до програм економічного та соціального розвитку м. Києва на 2017 рік і наступні роки.

Статистика сторінки:
Переглядів сьогодні:
Переглядів у поточному місяці:
Відповідальність за зміст коментарів, що залишають відвідувачі, несуть їхні автори.
Статті та новини
маршрутки
Столична влада вдарить по маршрутках 17/02/2018 17:15
Фауст
23 лютого – осучаснений «Фауст» у Національній опері 17/02/2018 12:18
метро святошин
Київпастранс зробив додаткову зупинку на період ремонту “Святошина” 16/02/2018 15:54
Південний міст
Уночі на вихідних буде обмежений рух по Південному мосту 16/02/2018 12:42
Батиєва гора
На схилі Батиєвої гори пройдуть протизсувні роботи 15/02/2018 23:33
Нові об'єкти
Кідландія
Кідландія – місто для дітей
Кличко вело
Київський велотрек відкрив дитячу спортивну школу разом з Кличком – ФОТО
сквер на Контрактовій
На Контрактовій площі заклали сквер – ФОТО
Samsung Galaxy Studio
Samsung Galaxy Studio демонструє віртуальну реальність – ФОТО
Fabius
Fabius – ресторан на Столичному шосе Столичне шосе, 70
Відгуки
23 лютого – осучаснений «Фауст» у Національній опері | Київ1 - сітігайд #1 […] […]...Київпастранс зробив додаткову зупинку на період ремонту "Святошина" | Київ1 - сітігайд #1 […] орієнтовно до кінця травня, на період капітального ремонту станції метро «Святошин» та закриття виходу з підземного переходу до проспекту [&...Petr Gorthitsa ВМЕСТО РЫСАКОВ ПУСТИТЬ ДЕПУТАТОВ...Ага! ...или закусывать нормально! )))...Догадостный Ну наконец то дошло......Фінал Ліги чемпіонів УЄФА пройде на такому ж високому рівні, як і Євробачення-2017 – Кличко | Київ1 - сітігайд #1 […] Нагадаємо, що столиця України прийме фінал Ліги чемпіо… […]...Лютий у Національній опері стане місяцем дебютів та відкриттів | Київ1 - сітігайд #1 […] Дитюк співатиме в декількох оперних виставах: «Фауст», «Євгеній Онєгін» та «Джанні […]...Фунікулер знову запрацював | Київ1 - сітігайд #1 […] Нагадаємо, фунікулер не працював через технічні причини із 7:00 31 січня. […]...В Киеве установили контейнеры для опасного мусора | VLASNASPRAVA.UA: НОВОСТИ УКРАИНСКОГО БИЗНЕСА. […] этом сообщает Киев1. Контейнеры для сбора опасных отходов устанавливают […]...Евгений Да Сицкорский уважаем. Но уже есть КПИ им Сикорского. И зачем оригинальное национальное менять. Это "поветрие" (от Ветровича) какое-то. Нам сообщают, ...
Популярне