«Турист України» запущений у Києві – ФОТО, ВІДЕО

Турист Украины
Опубліковано: 14/07/2017 13:39
Автор: admin
Рубрика: Новини, Статті

11 липня у Національному Ботанічному саду ім. М. М. Гришка Міністерство економічного розвитку і торгівлі України, компанія Visa,  «Приватбанк» та Асоціація «Національна Туристична Організація України» представили Національну програму лояльності «Турист України», а також обговорили сучасний стан і перспективи розвитку внутрішнього туризму в Україні.

Відповідно до Меморандуму про співпрацю, підписаного сторонами 31 травня 2017 року, метою Національної програми лояльності «Турист України» є популяризація внутрішнього туризму в Україні, розвиток малого, середнього бізнесу та інфраструктури в регіонах, а також створення дієвого та зручного інструменту, з яким подорожі Україною стануть більш приємними та комфортними.

This slideshow requires JavaScript.

В рамках першого етапу реалізації програми сторони презентували проект унікального для України мобільного туристичного додатку, який надає користувачам численні привілеї, знижки та пропозиції від різногалузевих партнерів. Також було анонсовано початок всеукраїнського набору 500 волонтерів, які отримають можливість одними з перших протестувати додаток в Києві, Одесі, Львові та Дніпрі і залишати свої відгуки, аби зробити додаток максимально функціональним та зручним у користуванні для подорожуючих.

Для того, щоб взяти участь у тестуванні, потрібно заповнити заявку на сайті: http://touristua.com та отримати посилання на завантаження мобільного додатку. Встановивши додаток і зареєструвавши банківську картку/картки, користувачі матимуть можливість накопичувати бали та отримувати знижки, розраховуючись безготівково в туристичних місцях, визначених додатком. Чим більше балів ‒ тим вищий статус туриста. Очікується, що схема отримання балів стимулюватиме відвідування нових туристичних об’єктів (100 балів) і міст (100 балів). Усього існуватиме чотири рівні користувачів: «Турист», «Мандрівник», «VIP Мандрівник» та «Почесний Мандрівник», а кількість бонусних балів за оплату карткою у визначених додатком  точках – партнерах програми залежатиме від рівня користувача: чим він вищий, тим більше балів нараховується.

Турист Украины инфографика

«Створення Національної програми лояльності було в наших планах ще в 2015 році, коли ми тільки-тільки починали створювати Департамент туризму і курортів в Мінекономрозвитку. Ідея проста ‒ через захоплюючу гру і змагання стимулювати українців більше подорожувати Батьківщиною. Туристи України мають відкривати нові міста і туристичні дестинації, популяризуючи туризм як інструмент народної дипломатії для миру та сталого розвитку України. Але, будь-яка гарна ідея без практичної реалізації залишається лише ідеєю, тому ми майже два роки вели пошук гідних партнерів для такого проекту, і ми їх знайшли! Це одна з найбільших міжнародних платіжних систем ‒ компанія Visa і найбільший і найінноваційніший банк України ПриватБанк. До програми в якості партнерів також вже приєдналися лідер серед систем бронювання ‒  компанія Amadeus і Національний туристичний оператор Join Up! Технологічні можливості наших партнерів дають змогу створити унікальний у світовому масштабі інноваційний продукт, який одночасно буде виконувати функції геолокаційого ігрового сервісу з бронюванням і купівлею різних туристичних послуг. Майбутнє туризму в мобільних онлайн технологіях, і ми створюємо це майбутнє разом!», ‒ наголосив Іван Ліптуга, Директор департаменту туризму та курортів Міністерства економічного розвитку та торгівлі України.

«Україна без перебільшення має величезний потенціал для розвитку туризму, як внутрішнього, так і міжнародного. Ми пишаємося можливістю долучитися до Національної програми лояльності «Турист України», що має на меті популяризувати подорожі в країні та сприятиме розвитку нашої країни як європейської туристичної держави з відповідним рівнем сервісу для подорожуючих, зокрема і з точки зору розвитку платіжної інфраструктури. Я маю щирі сподівання, що анонсований сьогодні онлайн-сервіс допоможе кожному українському туристу сповна насолоджуватися подорожами Україною, підвищить популярність безготівкової оплати туристичних послуг, а також поліпшить платіжну інфраструктуру в великих містах і невеличких містечках. Відтепер кожна подорож Україною перетвориться на захоплюючу мандрівку, а люди та бізнес отримають платформу впровадження передових туристичних технологій», ‒ прокоментував Дмитро Крепак, регіональний менеджер Visa в Україні, Грузії та Вірменії.

«Завдяки інфраструктурним і технологічним можливостям ПриватБанк реалізовує нові унікальні сервіси як для власних клієнтів, так і державного сектору, всього банківського ринку. Сьогодні ми спільно з партнерами створили комплексний цифровий майданчик для розвитку туризму та комунікації туристичного бізнесу з мандрівниками, з можливістю онлайн замовлення та оплати послуг картами будь яких українських банків, – зазначив Юрій Гусєв, директор по зв’язкам з органами державної влади, ПАТ КБ «Приватбанк». ‒ Новий виключно онлайн сервіс, дозволить туристам за декілька кликів організувати подорож, отримати інформацію про цікаві заходи, маршрути, визначні пам’ятки, придбати тури і екскурсії, а також автоматично стати учасником національної програми лояльності».

Тестування додатку проводитиметься в Києві, Одесі, Львові та Дніпрі з 1 серпня 2017 року по 15 жовтня 2017 року включно. По закінченню тестування спеціальні призи чекають на 6 найактивніших користувачів мобільного додатку, які набрали найбільшу кількість балів або залишили найбільшу кількість коментарів і відгуків.

З більш детальною інформацією та умовами участі у тестуванні додатку можна ознайомитися за посиланням: http://touristua.com .

Статистика сторінки:
Переглядів сьогодні:
Переглядів у поточному місяці:
Відповідальність за зміст коментарів, що залишають відвідувачі, несуть їхні автори.
Статті та новини
МАУ святкує 25-річчя 24/11/2017 17:54
Кличко підписав з китайцями угоду про будівництво метро на Троєщину 22/11/2017 15:35
зуби
У Києві створять некомерційну стоматологію 22/11/2017 11:33
картка киянина
Картка киянина отримає мобільні додатки 22/11/2017 11:03
ярмарка
Де пройдуть ярмарки на цьому тижні 21/11/2017 13:33
Нові об'єкти
Кличко вело
Київський велотрек відкрив дитячу спортивну школу разом з Кличком – ФОТО
сквер на Контрактовій
На Контрактовій площі заклали сквер – ФОТО
Samsung Galaxy Studio
Samsung Galaxy Studio демонструє віртуальну реальність – ФОТО
Fabius
Fabius – ресторан на Столичному шосе Столичне шосе, 70
МакДональдз
Новий МакДональдз відкрився у Lavina Mall – ФОТО
Відгуки
Алевтина Иванова Страшно? А воровать не страшно?...Урфин Обосрались чепушилы!!!...“Фауст” і хмарне середовище Мефістофеля – ФОТО | Київ1 - сітігайд #1 […] Національну оперу знову повернувся “Фауст”, при чому в сучасній постановці італійського режисера […]...Миколай Хомич На превеликий жаль, але статус СКВЕРУ земельній ділянці на перетині вулиць Вишгородської та Резервної в Оболонськрму районі міста Ки...German Bogapov Проводили ж тендер, можливо ЛАЗ не задовольняє. Хоча звичайно якось дивно купувати у Білорусі замість того щоб підтримати вітчизняного виробника...Andriy Paliienko Знову ЗРАДА! Замість того, щоб підтримати вітчизняного виробника, у Львові збирають чудові автобуси, Віталька рулить....“Межа” буде показана у кінотеатрі “Україна” | Київ1 - сітігайд #1 […] Читайте докладніше про “Молодість. Пролог” >>… […]...Транспорт змінить роботу через футбол | Київ1 - сітігайд #1 […] столиці буде внесено зміни на час проведення футбольного матчу відбору чемпіонату світу між національними збірними […]...Будинки отримають тепло, коли температура стане менше 8 градусів – Пантелеєв | Київ1 - сітігайд #1 […] […]...Сьогодні заборонений рух на деяких вулицях у центрі | Київ1 - сітігайд #1 […] «Олімпійський» футбольного матчу між національними збірними командами України та Хорватії заборонений рух транспорту у центрі […]...
Популярне