«Турист України» запущений у Києві – ФОТО, ВІДЕО

Турист Украины
Опубліковано: 14/07/2017 13:39
Автор: admin
Рубрика: Новини, Статті

11 липня у Національному Ботанічному саду ім. М. М. Гришка Міністерство економічного розвитку і торгівлі України, компанія Visa,  «Приватбанк» та Асоціація «Національна Туристична Організація України» представили Національну програму лояльності «Турист України», а також обговорили сучасний стан і перспективи розвитку внутрішнього туризму в Україні.

Відповідно до Меморандуму про співпрацю, підписаного сторонами 31 травня 2017 року, метою Національної програми лояльності «Турист України» є популяризація внутрішнього туризму в Україні, розвиток малого, середнього бізнесу та інфраструктури в регіонах, а також створення дієвого та зручного інструменту, з яким подорожі Україною стануть більш приємними та комфортними.

This slideshow requires JavaScript.

В рамках першого етапу реалізації програми сторони презентували проект унікального для України мобільного туристичного додатку, який надає користувачам численні привілеї, знижки та пропозиції від різногалузевих партнерів. Також було анонсовано початок всеукраїнського набору 500 волонтерів, які отримають можливість одними з перших протестувати додаток в Києві, Одесі, Львові та Дніпрі і залишати свої відгуки, аби зробити додаток максимально функціональним та зручним у користуванні для подорожуючих.

Для того, щоб взяти участь у тестуванні, потрібно заповнити заявку на сайті: http://touristua.com та отримати посилання на завантаження мобільного додатку. Встановивши додаток і зареєструвавши банківську картку/картки, користувачі матимуть можливість накопичувати бали та отримувати знижки, розраховуючись безготівково в туристичних місцях, визначених додатком. Чим більше балів ‒ тим вищий статус туриста. Очікується, що схема отримання балів стимулюватиме відвідування нових туристичних об’єктів (100 балів) і міст (100 балів). Усього існуватиме чотири рівні користувачів: «Турист», «Мандрівник», «VIP Мандрівник» та «Почесний Мандрівник», а кількість бонусних балів за оплату карткою у визначених додатком  точках – партнерах програми залежатиме від рівня користувача: чим він вищий, тим більше балів нараховується.

Турист Украины инфографика

«Створення Національної програми лояльності було в наших планах ще в 2015 році, коли ми тільки-тільки починали створювати Департамент туризму і курортів в Мінекономрозвитку. Ідея проста ‒ через захоплюючу гру і змагання стимулювати українців більше подорожувати Батьківщиною. Туристи України мають відкривати нові міста і туристичні дестинації, популяризуючи туризм як інструмент народної дипломатії для миру та сталого розвитку України. Але, будь-яка гарна ідея без практичної реалізації залишається лише ідеєю, тому ми майже два роки вели пошук гідних партнерів для такого проекту, і ми їх знайшли! Це одна з найбільших міжнародних платіжних систем ‒ компанія Visa і найбільший і найінноваційніший банк України ПриватБанк. До програми в якості партнерів також вже приєдналися лідер серед систем бронювання ‒  компанія Amadeus і Національний туристичний оператор Join Up! Технологічні можливості наших партнерів дають змогу створити унікальний у світовому масштабі інноваційний продукт, який одночасно буде виконувати функції геолокаційого ігрового сервісу з бронюванням і купівлею різних туристичних послуг. Майбутнє туризму в мобільних онлайн технологіях, і ми створюємо це майбутнє разом!», ‒ наголосив Іван Ліптуга, Директор департаменту туризму та курортів Міністерства економічного розвитку та торгівлі України.

«Україна без перебільшення має величезний потенціал для розвитку туризму, як внутрішнього, так і міжнародного. Ми пишаємося можливістю долучитися до Національної програми лояльності «Турист України», що має на меті популяризувати подорожі в країні та сприятиме розвитку нашої країни як європейської туристичної держави з відповідним рівнем сервісу для подорожуючих, зокрема і з точки зору розвитку платіжної інфраструктури. Я маю щирі сподівання, що анонсований сьогодні онлайн-сервіс допоможе кожному українському туристу сповна насолоджуватися подорожами Україною, підвищить популярність безготівкової оплати туристичних послуг, а також поліпшить платіжну інфраструктуру в великих містах і невеличких містечках. Відтепер кожна подорож Україною перетвориться на захоплюючу мандрівку, а люди та бізнес отримають платформу впровадження передових туристичних технологій», ‒ прокоментував Дмитро Крепак, регіональний менеджер Visa в Україні, Грузії та Вірменії.

«Завдяки інфраструктурним і технологічним можливостям ПриватБанк реалізовує нові унікальні сервіси як для власних клієнтів, так і державного сектору, всього банківського ринку. Сьогодні ми спільно з партнерами створили комплексний цифровий майданчик для розвитку туризму та комунікації туристичного бізнесу з мандрівниками, з можливістю онлайн замовлення та оплати послуг картами будь яких українських банків, – зазначив Юрій Гусєв, директор по зв’язкам з органами державної влади, ПАТ КБ «Приватбанк». ‒ Новий виключно онлайн сервіс, дозволить туристам за декілька кликів організувати подорож, отримати інформацію про цікаві заходи, маршрути, визначні пам’ятки, придбати тури і екскурсії, а також автоматично стати учасником національної програми лояльності».

Тестування додатку проводитиметься в Києві, Одесі, Львові та Дніпрі з 1 серпня 2017 року по 15 жовтня 2017 року включно. По закінченню тестування спеціальні призи чекають на 6 найактивніших користувачів мобільного додатку, які набрали найбільшу кількість балів або залишили найбільшу кількість коментарів і відгуків.

З більш детальною інформацією та умовами участі у тестуванні додатку можна ознайомитися за посиланням: http://touristua.com .

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Статистика сторінки:
Переглядів сьогодні:
Переглядів у поточному місяці:
Відповідальність за зміст коментарів, що залишають відвідувачі, несуть їхні автори.
Статті та новини
стрибки у воду
Київ уперше прийматиме Чемпіонат світу зі стрибків у воду 18/07/2018 11:15
ціни на ярмарку
Де пройдуть ярмарки цього тижня 18/07/2018 10:22
Віталій Кличко
Кличко святкуватиме день народження у таборі 18/07/2018 10:07
тролейбус
Проїзд для пільговиків залишиться безкоштовним – Кличко 15/07/2018 10:40
Метро
З 14 липня проїзд у громадському транспорті коштуватиме 8 гривень 13/07/2018 12:09
Нові об'єкти
Льодовий комплекс на Шалетт розшириться
Кличко у парку
Після ремонту відкрилась перша черга парку «Перемога»
Володимирська гірка
«Володимирська гірка» оновилась
Кідландія
Кідландія – місто для дітей
Кличко вело
Київський велотрек відкрив дитячу спортивну школу разом з Кличком – ФОТО
Відгуки
pocket knives high quality I'm noot ѕure why but this websikte is loading incredibly slow forr me. Is anyone else having this problem or is it a probⅼem oon my end? I'll che...ofmryaq http://doxycycline-cheapbuy.site/ - doxycycline-cheapbuy.site.ankor onlinebuycytotec.site.ankor...ezfoweguq http://doxycycline-cheapbuy.site/ - doxycycline-cheapbuy.site.ankor onlinebuycytotec.site.ankor...ubigacij http://doxycycline-cheapbuy.site/ - doxycycline-cheapbuy.site.ankor onlinebuycytotec.site.ankor...atehceoox http://doxycycline-cheapbuy.site/ - doxycycline-cheapbuy.site.ankor onlinebuycytotec.site.ankor...продовження Гірськолижний курорт красія сподобається тим хто не любить черги на підйомниках. Красія гарна альтернатива Буковелі, особливо підійде для тих хто не г...Вітя Летять роки, мов чайки над водою, І разом з ними доля непроста. А ти завжди лишайся молодою, Живи у щасті й радості до ста. Бажаю тобі радісних св...church What a material of un-ambiguity and preserveness of valuable knowledge concerning unpredicted feelings. https://www.youtube.com/watch?v=m92B8nF8r7Q...Де пройдуть ярмарки цього тижня | Київ1 - сітігайд #1 […] проведені сезонні ярмарки. Проте, продовжує діяти “літня” заборона (на період спеки) на продаж м’ясних та молочних […...MichaelFreek Interpult Studio поможет вам реализовать эффективную рекламную кампанию и привести клиентов из интернета. Вы можете использовать любой набор инструм...
Популярне