Соціопатії поменшає

Читайте також

Хуліган, який налякав нічними феєрверками весь район, може сісти на 5 років

26-річний молодик, гуляючи Дарницьким районом під час комендантської години, о пів на четверту ранку, вирішив запустити феєрверк.

На Чоколівці з’явилася вулиця Академіка Возіанова

Олександр Федорович Возіанов — видатний український вчений-медик, хірург, один із лідерів європейської урології, якого називали «Патріархом української медицини».

День Києва 2024: історія свята

День Києва – свято присвячене столиці України. Відзначається з 1982 року, в останню неділю травня. Цього року День Києва випадає на 26 травня.

Київська міська електричка змінює графік руху до 12 серпня

Київська міська кільцева електричка змінює графік руху з 24 травня по 12 серпня. Причина - початок будівництва тунелю для з'їзду з нового Подільсько-Воскресенського моста.

Мер Києва запрошує

Віталій Кличко повідомляє у своєму ТГ-каналі: "Уже можна йти гуляти новою, великою рекреаційною зоною столиці — на острів Оболонський.

Поділитися

У столичній системі освіти утворили психолого-консультативну групу з кризового реагування. Таке рішення прийняли сьогодні, 11 квітня, на пленарному засіданні Київської міської ради.

Як зазначив заступник голови КМДА, депутат Київради Валентин Мондриївський, в умовах широкомасштабної війни роль психологічної служби в системі освіти помітно зросла, оскільки психологічної допомоги потребують усе більше дітей та їхніх батьків.

«У столиці суттєво збільшилась потреба у фахівцях, які зможуть надавати кваліфіковану допомогу дітям, зокрема з числа внутрішньо переміщених осіб, яких у місті зареєстровано понад 14 тисяч. Своєчасна робота щодо підвищення стресостійкості серед школярів, а також надання екстреної соціально-психологічної допомоги допомагає запобігти виникненню різноманітних розладів, соціопатії та агресії. В умовах війни робота психологів у закладах освіти стала ще більш затребуваною. Одночасно фахівці навчають вчителів необхідним технікам спілкування з психологічно травмованими дітьми та їхніми батьками. Однак через постійний стрес, що спричиняє війна, у закладах освіти все частіше між учнями трапляються гострі конфліктні ситуації, що потребують втручання та надання консультацій психологами. І сьогодні за ініціативи Київського міського голови Віталія Кличка було прийняте рішення про утворення такої психолого-консультативної групи з кризового реагування в системі освіти Києва», – наголосив Валентин Мондриївський.

Він додав, що міська влада дбає про покращення умов для соціального та інтелектуального розвитку здобувачів освіти, охорони психічного здоров’я, надання психологічної соціально-педагогічної підтримки всім учасникам освітнього процесу відповідно до цілей та завдань освітньої системи.