У Києві зафіксовано рекордну кількість опадів

Читайте також

Хуліган, який налякав нічними феєрверками весь район, може сісти на 5 років

26-річний молодик, гуляючи Дарницьким районом під час комендантської години, о пів на четверту ранку, вирішив запустити феєрверк.

На Чоколівці з’явилася вулиця Академіка Возіанова

Олександр Федорович Возіанов — видатний український вчений-медик, хірург, один із лідерів європейської урології, якого називали «Патріархом української медицини».

День Києва 2024: історія свята

День Києва – свято присвячене столиці України. Відзначається з 1982 року, в останню неділю травня. Цього року День Києва випадає на 26 травня.

Київська міська електричка змінює графік руху до 12 серпня

Київська міська кільцева електричка змінює графік руху з 24 травня по 12 серпня. Причина - початок будівництва тунелю для з'їзду з нового Подільсько-Воскресенського моста.

Мер Києва запрошує

Віталій Кличко повідомляє у своєму ТГ-каналі: "Уже можна йти гуляти новою, великою рекреаційною зоною столиці — на острів Оболонський.

Поділитися

Вчора, 21 квітня, у Києві було зафіксовано рекордну кількість опадів – 25,8 мм, що на 10,6 мм більше, ніж попередній рекорд 1938 року для цього дня, коли випало 15,2 мм опадів.

Про це повідомляє Центральна геофізична обсерваторія імені Бориса Срезневського.

Своєю чергою, у КМВА інформують, що за останню добу рівень Дніпра в межах Києва піднявся на 67 см. Станом на 22.04.2014 він становить 600 см над “0” поста.

Рівень небезпеки гідрологічних явищ – І (жовтий).

Аварійних підтоплень по місту не зафіксовано.

“Промислові об’єкти і житлові масиві міста поза небезпекою. Моніторинг цьогорічного водопілля триває”, – йдеться у повідомленні.