Українців народжується менше, але розробляють Стратегію

Читайте також

Хуліган, який налякав нічними феєрверками весь район, може сісти на 5 років

26-річний молодик, гуляючи Дарницьким районом під час комендантської години, о пів на четверту ранку, вирішив запустити феєрверк.

На Чоколівці з’явилася вулиця Академіка Возіанова

Олександр Федорович Возіанов — видатний український вчений-медик, хірург, один із лідерів європейської урології, якого називали «Патріархом української медицини».

День Києва 2024: історія свята

День Києва – свято присвячене столиці України. Відзначається з 1982 року, в останню неділю травня. Цього року День Києва випадає на 26 травня.

Київська міська електричка змінює графік руху до 12 серпня

Київська міська кільцева електричка змінює графік руху з 24 травня по 12 серпня. Причина - початок будівництва тунелю для з'їзду з нового Подільсько-Воскресенського моста.

Мер Києва запрошує

Віталій Кличко повідомляє у своєму ТГ-каналі: "Уже можна йти гуляти новою, великою рекреаційною зоною столиці — на острів Оболонський.

Поділитися

У відповідь на критичні демографічні проблеми, Україна розробляє амбітну стратегію, спрямовану на збільшення народжуваності та повернення громадян до країни, попри триваючий конфлікт.

Україна стоїть перед демографічним викликом, який може призвести до зменшення населення до 25 мільйонів осіб до 2050 року, як повідомило Міністерство соціальної політики. За даними згаданого відомства, країна вже зараз відчуває дефіцит народжуваності, оскільки десять українок в середньому народжують лише дев’ять дітей.

Війна спричинила значну еміграцію та підвищила рівень передчасної смертності, погіршуючи ситуацію. Однак, урядові керівники не чекають закінчення конфлікту, а вже працюють над покращенням умов життя. Зараз тривають обговорення стратегії демографічного розвитку, яка включає забезпечення житла, робочих місць, соціальної інфраструктури та безпеки.

Міністерка соціальної політики Оксана Жолнович наголошує на важливості впровадження інновацій в медицині та технологіях, які допоможуть Україні стати більш конкурентоспроможною та привабливою для своїх громадян.

У 2024 році Україна стикається з серйозними демографічними викликами, що можуть суттєво вплинути на майбутнє країни
“Не обов’язково чекати перемогу для того, щоб розуміти, нам треба покращувати сервіси. Що нам треба дуже швидко розвивати медицину. Що нам потрібні інновації в технологіях протезування і забезпечення безбар’єрності. Ці речі ми повинні робити вже і ці речі зроблять нашу країну більш конкурентною, успішною та такою, яка буде привабливою, щоб до неї повертатися”, – каже міністерка соцполітики Оксана Жолнович.