14 вересня обмеження світла не прогнозуються

Читайте також

Уряд готує податкову реформу

Кабінет Міністрів України сьогодні, 30 березня, розглядає масштабний пакет податкових змін.

Цього тижня у столиці триватимуть продуктові сільськогосподарські ярмарки

Цього тижня, з 31 березня до 5 квітня, в Києві триватимуть продуктові сільськогосподарські ярмарки.

Оренда квартир у Києві навесні 2026: як змінилися ціни та попит

Ринок оренди столиці демонструє відносну стабільність.

У Києві троє підлітків залізли на потяг: один загинув, двоє в лікарні

У неділю, 29 березня, у Солом’янському районі Києва трьох підлітків, які залізли на дах потяга, уразило струмом.

Незвичні професії в Державній службі зайнятості: віварник, геріатр та натуропат

Вчитель, продавець, водій та електрик – професії, які знає кожен із нас.

Поділитися

Завтра, 14 вересня, Укренерго не планує застосовувати графіків погодинних знеструмлень. Про це повідомила пресслужба компанії.

Однак споживачів просять ощадно використовувати електроенергію і не вмикати кілька потужних електроприладів одночасно.

«Будь ласка, користуйтесь потужними електроприладами у години найвищої сонячної активності – з 10:00 до 16:00», – пише компанія.

У разі змін у планах, обленерго мають повідомити про відключки окремо.

12 вересня були запроваджені обмеження у Києві, Київській, Черкаській, Чернігівській, Харківській, Житомирській, Сумській, Полтавській, Запорізькій, Одеській, Кіровоградській, Дніпропетровській, Херсонській, Миколаївській, Вінницькій, Чернівецькій, Хмельницькій областях.