70-річна киянка… солить шкарпетки

Читайте також

У п’ятницю графіки відключення світла діятимуть по всій Україні протягом доби

Укренерго 24 травня вводить цілодобові обмеження споживання електроенергії для промислових та побутових споживачів по всій Україні.

Час НАТО збивати російські ракети над Україною

Країна-член НАТО піднімає у повітря власні літаки, які кружляють і дивляться, як ракети долітають до своїх, як правило, цивільних цілей.

Контрафактні сигарети: сумнівна якість та несплачені податки

За останні пів року правоохоронці в рамках роботи Міжвідомчої робочої групи вилучили майже 14,4 мільйона пачок сигарет.

Речі українських брендів та кіно про Київ на терасі

Цьогоріч Києву виповнюється 1542 роки: місто не святкує гучно, але продовжує жити. Тож проєкт «Всі. Свої» запрошує всіх охочих привітати столицю наших сердець.

У застосунку “Київ Цифровий” тестують оплату проїзду без валідаторів

У застосунку "Київ Цифровий" тестують оплату за проїзд без використання валідаторів.

Поділитися

Киянці Ользі Папсуєвій 70 років. Але вона активно веде блог на Youtube, маючи 1,2 млн підписників. В Інстаграмі теж постійно світиться зі своїми лайфхаками.

Бабуся Ольга нічого надзвичайного не вигадує. Просто розповідає про своє життя-буття й показує, як варить-шпарить, консервує, рукодільничає. Частенько її дописи мають гумористичний нахил.

З відеоповідомлень киянки можемо дізнатися, що після повномасштабного вторгнення їй довелося втікати з України до Болгарії. Потім були проблеми з отриманням пенсійних виплат, та решті все владналося, і блогерка знову почала давати життєві поради.

В іншому відео жінка засолила шкарпетки замість огірків. Виявляється, це потрібно для того, щоб позбутися застуди. Вдягаєте солоні шкарпетки на ноги, зверху вовняні шкарпетки й ходите по хаті. Диво-жінка спроможна лікувати хвороби навіть праскою, а також прищіпками, чіпляючи їх до вух. Цьому теж присвячені відео й пости в Інсті.

Пані Ольга знає практично все. Її відео, в яких розповідається, як варити яйця пашот, як позбутися вусиків над губою, як змусити орхідеї зацвісти, набрали по 5, а то й по 10 мільйонів переглядів.