У Києві пролунали вибухи

Читайте також

Як говорити впевнено та захоплювати аудиторію: у Києві проведуть майстер-клас із публічних виступів

У Києві 24 жовтня проведуть майстер-клас із майстерності публічного виступу від Сергія Бодрова — спікера, тренера з комунікацій та експерта з ораторської майстерності.

В Києві обрали «Проривні продукти року»: Інноваційні снеки та суперфуди

У Києві відбувся New Food Summit 2025 – ключова подія для лідерів українського агріфуд-бізнесу, яка об'єднала сотні виробників, інвесторів, рітейлерів та технологічних постачальників.

Пожежа напроти КМДА

Напроти Київської міської державної адміністрації на вулиці Хрещатик у центрі Києва вранці 23 жовтня 2025 року влаштували пожежу.

“Війна наче закінчилася”: Депутат Київради Вітренко розкритикував чиновників КМДА за байдужість та бездіяльність

Кияни дедалі частіше скаржаться на бездіяльність чиновників КМДА, особливо щодо допомоги мешканцям, чиє житло було пошкоджене внаслідок постійних російських атак.

Субсидії під загрозою: Як не втратити державну допомогу

У 2025 році українцям, які отримують житлові субсидії, необхідно бути особливо уважними до змін у фінансовому та майновому становищі.

Поділитися

Пізно ввечері 22 жовтня Київ знову опинився під атакою дронів. У різних районах столиці пролунали вибухи, а сили протиповітряної оборони відкрили вогонь по ворожих безпілотниках. Про це повідомили у Київській міській військовій адміністрації.

За даними начальника КМВА Тимура Ткаченка, унаслідок падіння уламків у Подільському районі зафіксовано пошкодження на щонайменше п’яти локаціях, зокрема на території дитячого садка. Крім того, уламки дронів впали на дах і поруч із житловими будинками, а також пошкодили п’ять автомобілів. Інформацію про можливих постраждалих уточнюють.

У Деснянському районі уламки безпілотника пошкодили багатоквартирний будинок, проте пожежі чи травмованих, за попередніми даними, немає.

Перед вибухами Повітряні сили ЗСУ та КМДА повідомляли про рух групи дронів у напрямку столиці з півночі, після чого було оголошено повітряну тривогу. Мер Віталій Кличко закликав мешканців залишатися в укриттях до її завершення. О 23:51 тривогу скасували, а на місця влучань виїхали рятувальники та аварійні служби.