Обиратимуть нового ректора КПІ

Читайте також

Масштабний фентезі фестиваль «Аль Мор» 2026

Це унікальний простір для всіх поціновувачів жанру фентезі — від любителів героїчного епосу до фанатів магічних всесвітів

Грандіозний концерт «HARD DANCE SHOW» в МЦКМ

Це подія, де краса хореографії, мелодійність української душі та зіркові виступи об’єднуються, щоб подарувати глядачам атмосферу єдності та свята

Великий концерт DOROFEEVA в Osocor Residence

Концерт в Osocor Residence — це можливість зануритися в атмосферу поп-музики високого рівня в одному з найцікавіших заміських комплексів столиці

Вистава «Брати» в театрі імені Лесі Українки

Це історія про крах ілюзій, жорстокість великого міста та випробування родинних зв’язків, що розгортається на тлі боксерських рингів та міланських вулиць

Вистава «Поромник» в театрі імені Лесі Українки

Це історія про страшне й невідворотне, що, зрештою, стає сповіддю перед жорстоким міфічним Поромником, який супроводжує душі у потойбіччя

Поділитися

У КПІ ім. Ігоря Сікорського через 90 днів обиратимуть нового ректора.

Відповідний наказ про оголошення конкурсу на заміщення посади ректора КПІ оприлюднило Міністерство освіти і науки.

Згідно з ним, вибори ректора відбудуться 11 червня 2024 року.

Як повідомляється на сайті МОН, у конкурсі можуть брати участь громадяни України, які володіють державною мовою, мають вчене звання та науковий ступінь і стаж роботи на посадах науково-педагогічних працівників не менш як десять років.

Строк подання заяв – два місяці з дня опублікування оголошення на офіційному веб сайті Міністерства освіти і науки України.

Окрім стандартного набору документів, від кандидатів вимагають довідку про проходження попереднього, періодичного та позачергового психіатричних оглядів, у тому числі на предмет вживання психоактивних речовин, довідку про наявність або відсутність судимості тощо.

Як відомо Національний технічний університет “Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського” з квітня 1992 року очолює Михайло Згуровський. Наприкінці 2023 року він заявляв у ЗМІ, що у липні 2024 року у нього закінчується контракт з КПІ і відбудуться чергові вибори керівника університету. Сам він відмовився балотуватися у ректори КПІ на наступних виборах.

“Ні. На це вже ні по закону, ні по совісті не маю права”, – так він відповів на запитання, чи збирається балотуватися у ректори КПІ.

Нагадаємо, ректори столичних вишів заробляють до 170 тисяч гривень на місяць.