“Африка” в Києві!

Національний цирк України вперше за свою багаторічну історію презентує колег з далекого континента — справжніх зірок циркового шоу «Африка»!

Причому це не пара “гастролерів” з глибинки якогось Занзибару, а реально круті артисти (переважно з Ефіопії), яким аплодували вже понад 20 мільйонів глядачів на всіх континентах нашої планети! Це яскраве шоу для киян та гостей міста, дорослих і, звичайно ж, для дітей.

Отож, уявіть, як арена цирку перетворяється на спекотну савану з африканським колоритом, екзотичними рослинами, автентичними декораціями та артистами в фантастичних вбраннях (художники по костюмах — Carambola_artstudioAmina, Targo design – Ірина, а також Срібний призер конкурсу молодих дизайнерів “Сезони моди-погляд у майбутнє” 2008р., двічі номінант премії “Телетріумф” 2012, 2013 — Дмитро Курята).

Все це вдало доповнюється запальними танцями з Сенегалу та Ефіопії, переносячи глядачів в атмосферу Чорного континенту у виконанні справжніх африканських артистів. А потім все йде по наростаючій: карколомні трюки, які вражатимуть глядачів своєю досконалістю, повітряні гімнасти на висоті польоту тропічних птахів, екзотичні тварини на арені!

Приємно вражають «Стрибки в обручі» під керівництвом Мінгісте Андуалем Бейене, що презентують «Цирк африканської мрії», (Ефіопія)

Наші гості переносять глядачів у стримкий світ акробатики, сповнений небезпеки та ризику! Вони дивують своєю винахідливістю та вражають унікальною майстерністю володіння тілом, межуючи ваше сприйняття з відчуттям нереальності. Такий запальний та ритмічний номер неодмінно припадає до вподоби найвибагливішим поціновувачам циркового мистецтва.

Глядачі у захопленні від дуже складного номера «Rolabola» (котушки) у виконанні Алене Шумет Дірес (Ефіопія).

До речі, Алене працює у цирку з семи років. До чарівного світу циркового мистецтва його привела цікавість. У рідному місті була дуже хороша циркова школа, яка полонила уяву хлопчика.

Оригінальність номеру «Rola-bola» полягає у тому, що артист на очах у глядачів вибудовує геть нестійку піраміду з котушок, на якій невимушено балансує.

Алене зізнається, що після завершення виступу відчуває неймовірну ейфорію та прилив енергії, яку він неодмінно хоче розділити з кожним глядачем у залі.

За своє артистичне життя Алене довелося гастролювати багатьма країнами світу, але жодна не підкорила серце артиста більше за Україну.

Хікма Муземиль Бахеру, яка також представляє «Цирк африканської мрії», (Ефіопія) виступає з номером колесо «Сіра».

Хікма народилася у звичайній родині, де ані мати, ані тато не мали відношення до цирку. Дівчині було дев’ять років, коли найкраща подруга привела її до циркової студії в рідному місті Адіс-Абеба. На початку юна артистка випробувала себе у різних циркових жанрах: акробатика, жонглювання, хула-хупи. Але свій вибір вона зупинила на унікальному реквізиті — колесі «Сіра». Після чотирьох років навчання для удосконалення професійних навичок Хікма закінчила ще й китайську циркову школу міста Вучао, уславленого проведенням щорічного Міжнародного фестивалю циркового мистецтва.

Хікма — єдина серед жінок артистка африканського континенту, яка працює на колесі «Сіра». Незважаючи на труднощі, які виникали під час репетицій, вона спромоглась довести, що жінка нарівні з чоловіками може оволодіти будь-яким жанром циркового мистецтва. Саме силу непересічної жіночої особистості демонструє Хікма під час виконання свого номеру. Також артистка має за мету знайомити глядачів з культурою своєї екзотичної Батьківщини.

«Каучук», п/к Ворку Незанет Корфу, «Цирк африканської мрії», (Ефіопія) — це оригінальна демонстрація можливостей людського тіла. Переконатися у цьому на власні очі можна, коли артистки виконують неймовірні пластичні комбінації. Циркові номери у жанрі «каучук», як правило, виконують жінки. За унікальну гнучкість м’язів і рухливість суглобів їх прозвали «жінками-зміями». Назва жанру доволі красномовна. Пластичність виконавець номеру дорівнює властивостям каучуку, а безперервність та м`якість рухів можна порівняти з перетіканням ртуті. Загалом цей номер вражатиме вишуканою граціозністю жіночої краси.

Вкрай захоплююче видовище — це «Акробати на щоглах» – п\к Мінгісте Андуалем Бейене, «Цирк африканської мрії», (Ефіопія).

У номері працюють артисти, які потрапили у циркову професію зі спорту. Саме спортивна дисциплінованість допомагає їм у виконанні більшості трюків, які потребують бездоганної точності та синхронності.

На щоглах, висота яких сягає 8 метрів, акробати виконують ризиковані відривні трюки, рухаючись у шаленому ритмі. Працюють завзято та невимушено. Під час виконання трюку певним артистом всі партнери підтримують його запальним танком під національну музику. Затамувавши подих, одразу відчуваєш спекотний присмак африканського колориту.

«Ікарійські ігри» у виконанні Ібрагіма Мухаммеда Джейлана та Сеіда Хамза Абду, «Цирк африканської мрії», (Ефіопія)

Сеід та Ібрагім працюють разом вже чотири роки поспіль. Під час перших спільних гастролей Сеіду виповнилось лише 13 років. Артист зізнається: спільна робота в номері так зблизила партнерів, що доросліший за віком Ібрагім став для Сеіда й за старшого брата, й за батька.

Репетиції в артистів тривають щодня, адже специфіка номеру базується на досконало розвиненому вестибулярному апараті та міцно тренованих м’язах. Поєднанням карколомної кількості виконаних підряд сальто з колоритним музичним супроводом номер «Ікарійські ігри» з перших секунд підкоряє серця глядачів.

«Соло жонглер» – Могес Бініям Казахайн, «Цирк африканської мрії», (Ефіопія).

Здобувши професію… бухгалтера, Могес тихесенько працював у світі цифр та паперів. Але раптом він прийняв для себе рішення: кардинально змінити своє життя. Так і став артистом цирку.

Свій сольний номер готував майже п’ять років. Успішно гастролював Туреччиною та Іспанією.

Могес Бініям запрошує всіх глядачів розділити з ним щастя, яке він відчуває під час виконання номеру. Артист дуже любить та цінує кожного, хто дарує йому бурхливі оплески, та навзаєм обіцяє гарантовану порцію адреналіну. Життєвий девіз Могеса: «Вір в себе, вір в свої сили, і тоді ти всього досягнеш, бо неодмінно відкриються нові можливості та горизонти».

«Вишенькою на торті” є «Вольтижна акробатика»- п/к Рагасса Піньям Зеніс, «Цирк африканської мрії», (Ефіопія)

У номері працює 9 професійних артистів, які присвятили життя цирковому мистецтву.

Учасники номеру неодноразово брали участь у Міжнародних циркових фестивалях.

Вольтижна акробатика є різновидом партерної акробатики, тобто трюків, що виконуються безпосередньо на манежі. Стрибкові елементи та перельоти від партнера до партнера вольтижери здійснюють за рахунок м`язо-темпових зусиль без застосування додаткових приладів.

Артисти дарують глядачам море позитивної енергії та гарного настрою!

Не менше енергії та гарного настрою дарують й наші рідні чарівники артени, що беруть участь в шоу.

«Змішана група тварин» — так бюрократично “засушливе” називається номер під керівництвом Оксани Ляхорської (Національний цирк України). Але саме цей номер приємно вражає маленькіх глядачів, адже під час перегляду вони можуть познайомитися з екзотичними представниками тваринного світу. У програмі братимуть участь: колючі дикобрази, допитливі носухи, пухнастий песець та чорно-бура лисиця.

А під куполом цирку великі папуги ара у вільному парінні творять чарівну атмосферу екзотичної казки.

Дорослі глядачі у справжньому захопленні від Валерії Голуб, представниці Циркового Театра Бінго (Україна) з номером «Статична трапеція»

Чоловіки завжди завмирають, коли у повітря злітає прекрасна представниця «слабкої статі».

Аджеп під куполом цирку — справжня приборкувачка повітря! Вона виконує сміливі гімнастичні трюки, причаровуючи глядачів відвагою та жіночністю водночас.

Від запаморочливих трюків тендітної артистки кожної миті перехоплюватиме подих!

Колеги Валерії Мирослава Рожко та Катерина Куриченко роблять щось неймовірне з десятками хула-хупів. Аби приборкати таку кількість реквізиту, артисткам довелося пройти через виснажливі та кропіткі тренування.

Дівчата поділилися своїм секретом: «Для успішного виступу потрібно почати з найпростішого: перш за все необхідно звикнути до одного кільця, а потім поступово нарощувати їхню кількість».

Хула-хупи, (а саме таку професійну назву мають звичайні спортивні обручі) виявляється, можна крутити не лише на талії! Кожною частиною тіла артисткам вдається створити карколомний синхронний рух багатьох, виблискуючих, наче сріблом, кілець.

Заворожуюче видовище!

Ще одна приборкувачка повітряної стихії, це «Повітряна гімнастка на полотнах» – Катерина Гуріна теж з Циркового Театра Бінго (Україна).

Катерина з легкістю, наче птах, відчуває себе на висоті, не втрачаючи ані координації, ані орієнтації у повітряному просторі. Нестримне прагнення висоти стало невід’ємною частиною її життя.

Циркові номери під куполом завжди виглядають ефектно, особливо, коли демонструються без страхувальної лонжі. Кожен виконаний повітряною гімнасткою трюк примушує глядачів, затамувавши подих, спостерігати небезпечне виконання витівок.

Всю виставу на арені клоунський дует «ДоЗаДо» – Юлія Домашець та Костянтин Добровольський (Україна)

Артисти дебютували 2018 року в Одеському державному цирку та встигли об’їхати з гастролями шість державних цирків України. Нарешті їм залишилось підкорити своїми дотепними репризами головний манеж країни – Національний цирк України!

А що є головною нагородою клоуна? Усміхнені та щасливі обличчя вдячних глядачів. То ж Київський цирк вітає клоунський дует «ДоЗаДо» з дебютними гастролями на своїй легендарній арені!

Добавляють сміху та доброзичливих посмішок запальні гри з діточками на арені та участь глядачів, яких “розкручують” на виконання кумедних музикальних номерів.

Найбільша ж подяка  авторам-батькам вистави Олегу Капустину, Ірині Герман та директору “Цирка африканськоЇ мрії” Янинеху Тасфаю.

Нагадуємо,що відвідати Національний цирк України на подивитися нову – екзотичну! – програму можна у такі дні:

Лютий

Березень

Квітень

  • 14.02.2020р.-19:00;

  • 15.02.2020р.-12:00, 16:00;

  • 16.02.2020р.-12:00, 16:00;

  • 22.02.2020р.-12:00, 16:00;

  • 23.02.2020р.-12:00, 16:00;

  • 28.02.2020р.-18:00,

  • 29.02.2020р.-12:00, 16:00.

  • 01.03.2020р.- 12:00; 16:00;

  • 06.03.2020р.- 12:00; 16:00;

  • 01.03.2020р.- 12:00; 16:00;

  • 07.03.2020р.- 12:00; 16:00;

  • 08.03.2020р.- 12:00; 16:00;

  • 13.03.2020р.- 19:00;

  • 14.03.2020р. – 12:00; 16:00;

  • 15.03.2020р. – 12:00; 16:00;

  • 21.03.2020р.- 12:00; 16:00;

  • 22.03.2020р..- 12:00; 16:00;

  • 25.03.2020р.- 14:00;

  • 26.03.2020р.- 14:00;

  • 27.03.2020р.- 14:00; 19:00;

  • 28.03.2020р.- 12:00; 16:00;

  • 29.03.2020р.- 12:00; 16:00.

  • 04.04.2020р.-12:00; 16:00;

  • 05.04.2020р..-12:00; 16:00;

  • 11.04.2020р.-12:00; 16:00;

  • 12.04.2020р.-12:00; 16:00;

  • 18.04.2020р.-12:00;

  • 19.04.2020р.-16:00.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Статистика сторінки:
Переглядів сьогодні:
Переглядів у поточному місяці:
Відповідальність за зміст коментарів, що залишають відвідувачі, несуть їхні автори.
Популярне