Інтернет 4G на перших станціях метро з’явиться вже навесні

Читайте також

У Києві стрімко здорожчали квартири

У Києві різко здорожчало нове житло. Так, за останній місяць вартість квартир у новобудовах столиці збільшилася на 12 650 грн – із середніх 46 050 до 58 700 грн. Тобто здорожчання склало 27,47%.

Мій звук пропонує сучасну українську та зарубіжну музику

В Україні запущена музична інтернет платформа Мій звук, яка пропонує сучасну українську та зарубіжну музику різних стилів та жанрів.

Чи коштуватиме з червня 1 кВт/година 4.80 грн.?

До кінця останнього тижня травня можуть ухвалити рішення про підвищення тарифу на електроенергію. При цьому частини споживачів ціни залишаться незмінними.

У Києві з’явилися парклети, але громадяни крутять носами

У Києві біля станції метро "Політехнічний інститут" з'явилися парклети. Громадськість таку ініціативу розкритикувала та розповіла, як погана реалізація вбиває хорошу ідею.

28 травня 2024 року світло в Києві буде

Як повідомив CEO YASNO Сергій Коваленко у своєму офіційному Facebook-акаунті, на 28 травня 2024 року попередньо Київ та Дніпропетровська область будуть без знеструмлень.

Поділитися

У березні 2020 року заплановано старт 4G-інтернету на перших станціях київського метро. 4G-зв’язок від Київстару, Vodafone і Lifecell повинен з’явитися на станціях метро «Академмістечко», «Житомирська», «Святошин», «Сирець», «Дорогожичі», «Героїв Дніпра», «Мінська», «Оболонь». В кінці 2020 року – початку 2021 4G буде доступний на всіх станціях та в тунелях.

«Оператори вже завезли в країну перші партії спеціального обладнання для побудови мережі і очікують отримання законних підстав для початку виконання монтажних робіт в метро. Повноцінна реалізація інвестиційного проекту залежить від прийняття Київрадою рішення про плату за телеком-доступ до об’єктів комунальної власності», – зазначив директор з регуляторного забезпечення Київстару Олександр Когут.

«Це питання важливе. Важливе не тільки самою реалізацією технології 4G у метрополітені, а й кейсом прозорого доступу провайдерів до міських мереж. Операторам все ще потрібно пройти певний бюрократичний шлях, але вже, як мінімум, є його дорожня карта», – зазначив київський активіст Олександр Барабошко.

Радник Київського міського голови Максим Бахматов ініціював оперативну зустріч щодо стану впровадження 4G у київському метрополітені. Він зібрав у КМДА представників Міністерства цифрової трансформації, Верховної Ради України, комунальних підприємств, операторів мобільного зв’язку, бізнесу, інтернет-асоціацій.

«Впровадження 4G у метро – це питання національного масштабу. Закон повинен виконуватись. Є юридичні процеси, яких необхідно дотримуватись. Якщо об’єднаємо зусилля всіх учасників цього процесу, проект буде втілено в анонсовані терміни», – заявив Максим Бахматов.

За його словами, наразі погоджені всі важливі технічні аспекти з метрополітеном і операторами була надана необхідна технічна документація.

Нагадаємо, що через бюрократичну тяганину Київський метрополітен на підземних станціях і в тунелях досі не має швидкісного інтернету, не тільки 4G, але і 3G.