Баварія планує відкрити представництво в Києві

Вільна держава Баварія, що входить до складу ФРН, найближчим часом планує відкрити представництво в Києві. Про це заявила Міністр у справах Європи та регіональних зв’язків Баварської Державної канцелярії Беата Мерк.

За словами доктора Беати Мерк, Баварія хотіла б презентувати себе в Києві як сучасна і відкрита для світу земля, яка супроводжує Україні на її шляху реформ, поділяє її сміливий погляд у майбутнє і готова бути її партнером.

«Першочерговим завданням представництва Баварії має стати налагодження співпраці на адміністративному рівні та реалізація проектів, що були узгоджені в рамках Постійної українсько-баварської робочої комісії», – додала Беата Мерк.

Беата Мерк

Заступник голови КМДА Олександр Спасибко впевнений, що ініціатива відкриття в Києві Баварського представництва є ще одним підтвердженням ефективного співробітництва між Україною та Німеччиною в цілому.

 

«Столична влада об’єктивно розуміє, що тільки з суттєвою допомогою міжнародного співтовариства Україна зможе здолати виклики», – сказав Олександр Спасибко.

Він підкреслив, що міська влада вітає та підтримує ініціативу відкриття Баварського представництва, а також надасть всю необхідну допомогу в організаційних питаннях.

За підсумками робочого візиту сторонами було досягнуто домовленості щодо подальших партнерських стосунків, орієнтованих на майбутнє.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Статистика сторінки:
Переглядів сьогодні:
Переглядів у поточному місяці:
Відповідальність за зміст коментарів, що залишають відвідувачі, несуть їхні автори.
Популярне