“Чесна парковка” приносить у 3-6 разів більше доходів з одного паркомісця

У результаті реалізації проекту “Чесна парковка” за липень цього року приріст надходжень від оплати паркування зріс у 3-6 разів з одного паркомісця. Про це заявила експерт Transparency International Ukraine Олеся Архипська.

Громадські експерти презентували свої пропозиції міській владі щодо подальшого розвитку сфери паркування, зокрема, після 10 серпня, коли оплата паркування має здійснюватись виключно безготівково.

Експерт Михайло Серебряков наголосив, що комплексне вирішення проблем паркування вирішить законопроект №ЗП5364, зараз цей документ готується до розгляду у другому читанні.

Пропозиції громадськості щодо першочергових кроків міської влади презентувала Оксана Величко. На думку експерта першими кроками міської влади мають стати адвокація законопроекту про паркування та початок діалогу із громадськістю та потенційними інвесторами щодо технічних рішень для забезпечення безготівкової оплати паркування. В свою чергу місто вже зараз має розпочати підготовку до проведення інвестиційного конкурсу, який і має визначити найбільш ефективну та комфортну систему безготівкової оплати паркування.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Статистика сторінки:
Переглядів сьогодні:
Переглядів у поточному місяці:
Відповідальність за зміст коментарів, що залишають відвідувачі, несуть їхні автори.
Популярне