“Чесна парковка” приносить у 3-6 разів більше доходів з одного паркомісця

Читайте також

У центрі Києва пропонують зробити міський парк

На місці знесеного старовинного будинку на вулиці Жилянській, 47, пропонують створити міський парк природного охолодження.

Рада декриміналізувала дрібні крадіжки до 3028 грн

Верховна Рада ухвалила закон, що декриміналізує дрібні крадіжки на суму до 3028 грн. Запроваджено нові штрафи та посилено адміністративну відповідальність за такі правопорушення.

Як орендувати склад в Києві: корисні поради

Оцініть, скільки місця вам знадобиться? Вам потрібен невеликий склад для зберігання кількох коробок або просторий склад для розміщення великого запасу товарів?

Росіянин накрав в “Епіцентрі” зубної пасти на 400 гривень

Громадянин Російської Федерації здійснив крадіжку у будівельному гіпермаркеті "Епіцентр" в Києві. Чоловік поцупив кілька тюбиків зубної пасти.

Киян і гостей міста запрошують на 9 безоплатних прогулянок столицею

Управління туризму та промоцій КМДА і Київський центр розвитку туризму підготували для містян і гостей Києва 9 безоплатних екскурсій, серед яких – новий маршрут Печерським районом і прогулянка, адаптована для маломобільних груп населення.

Поділитися

У результаті реалізації проекту “Чесна парковка” за липень цього року приріст надходжень від оплати паркування зріс у 3-6 разів з одного паркомісця. Про це заявила експерт Transparency International Ukraine Олеся Архипська.

Громадські експерти презентували свої пропозиції міській владі щодо подальшого розвитку сфери паркування, зокрема, після 10 серпня, коли оплата паркування має здійснюватись виключно безготівково.

Експерт Михайло Серебряков наголосив, що комплексне вирішення проблем паркування вирішить законопроект №ЗП5364, зараз цей документ готується до розгляду у другому читанні.

Пропозиції громадськості щодо першочергових кроків міської влади презентувала Оксана Величко. На думку експерта першими кроками міської влади мають стати адвокація законопроекту про паркування та початок діалогу із громадськістю та потенційними інвесторами щодо технічних рішень для забезпечення безготівкової оплати паркування. В свою чергу місто вже зараз має розпочати підготовку до проведення інвестиційного конкурсу, який і має визначити найбільш ефективну та комфортну систему безготівкової оплати паркування.