У Києві запроваджують ID-картку туриста KyivPass

Читайте також

Ціни на фрукти й овочі ймовірно зростуть

Експерти попереджають, що в Україні може зрости вартість ягід та фруктів через нестачу робочої сили, спричинену мобілізацією.

Які продукти здорожчають, як не крути

Ціни на продукти в Україні знову зростуть. Зокрема, вже зовсім скоро більше доведеться платити за хліб.

До 160 гривень за кіло

Ціни на продукти харчування в Україні змінилися у середині липня. Деякі з них дешевші, але деякі продовжують подорожчати. Це впливає на бюджет покупців.

Улітку різких стрибків цін на продовольство не очікується

У літній період різких стрибків цін на продовольство не передбачається, заявив виконувач обов’язків міністра аграрної політики та продовольства Тарас Висоцький в ефірі телемарафону «Єдині новини», повідомляє Укрінформ.

Ціни на картоплю в Україні продовжують різко падати

Ринок картоплі в Україні демонструє типову сезонну динаміку, характерну для періоду збору нового врожаю.

Поділитися

KyivPass – туристична ID-картка гостя столиці, яку впроваджують Київська міська державна адміністрація, Туристично-інформаційний центр міста та Київський Туристичний Альянс.

«Проект спрямований на популяризацію локацій та туристичних об’єктів Києва серед іноземних та внутрішніх туристів. До послуг, що отримує власник Туристичної ID-картки «Kyiv Pass», входять: оглядові екскурсії Києвом, вхід до музеїв, парків, вхідні квитки до зоопарку, мистецьких галерей, нічних клубів, поїздки метрополітеном та система знижок, що надається партнерами – ресторанами, сувенірними магазинами, туристичними операторами тощо», – зауважив заступник голови КМДА Олексій Резніков.

Чекайте на більш докладну інформацію.