Чи буде цей рік кращим за минулий – опитування

Читайте також

Хуліган, який налякав нічними феєрверками весь район, може сісти на 5 років

26-річний молодик, гуляючи Дарницьким районом під час комендантської години, о пів на четверту ранку, вирішив запустити феєрверк.

На Чоколівці з’явилася вулиця Академіка Возіанова

Олександр Федорович Возіанов — видатний український вчений-медик, хірург, один із лідерів європейської урології, якого називали «Патріархом української медицини».

День Києва 2024: історія свята

День Києва – свято присвячене столиці України. Відзначається з 1982 року, в останню неділю травня. Цього року День Києва випадає на 26 травня.

Київська міська електричка змінює графік руху до 12 серпня

Київська міська кільцева електричка змінює графік руху з 24 травня по 12 серпня. Причина - початок будівництва тунелю для з'їзду з нового Подільсько-Воскресенського моста.

Мер Києва запрошує

Віталій Кличко повідомляє у своєму ТГ-каналі: "Уже можна йти гуляти новою, великою рекреаційною зоною столиці — на острів Оболонський.

Поділитися

Понад чверть українців очікують, що 2024 рік буде більш мирним за попередній.

Позитивно на це запитання відповіли 26% опитаних. Натомість 33% респондентів вважають, що цей рік буде неспокійнішим, ще 36% переконані, що він не відрізнятиметься від минулого року. Про це свідчать результати опитування, які провела соціологічна група “Рейтинг” спільно з інститутом досліджень Gallup International.

У дослідженні взяли участь понад 40 тисяч респондентів з усього світу.

“Україна також демонструє більш позитивні очікування щодо 2024 року порівняно з іншими країнами – кожен другий сподівається на кращий рік, ніж попередній”, – зазначають соціологи.

Опитування також показало, що жителі європейських країн вирізняються найнижчою вірою у позитивні зміни 2024 року.

Так, найнижчий рівень оптимізму у жителів Австрії, Польщі, Росії, Сербії, Болгарії, Італії і Боснії та Герцеговини – менше 25% громадян вірять у краще майбутнє. А найвищий – у мешканців Саудівської Аравії.

Загалом у світі близько 40% опитаних очікують кращого майбутнього цього року, близько 25% – гіршого. Ще третина вважають, що рік буде таким, як і попередній.

Абсолютна більшість українців – 87% – вважають, що якщо Захід буде належно допомагати України зброєю, фінансами і санкціями, то Україна зможе завдати невдач країні-агресорці Російській Федерації і досягти прийнятного результату.

Більшість українців – 58% – вважають, що навіть у разі суттєвого скорочення Західної допомоги варто все одно продовжувати бойові дії для тиску на російських окупантів.

 

попередня стаття
наступна стаття