Чи буде збережено помешкання Зеленських?

Читайте також

У п’ятницю графіки відключення світла діятимуть по всій Україні протягом доби

Укренерго 24 травня вводить цілодобові обмеження споживання електроенергії для промислових та побутових споживачів по всій Україні.

Час НАТО збивати російські ракети над Україною

Країна-член НАТО піднімає у повітря власні літаки, які кружляють і дивляться, як ракети долітають до своїх, як правило, цивільних цілей.

Контрафактні сигарети: сумнівна якість та несплачені податки

За останні пів року правоохоронці в рамках роботи Міжвідомчої робочої групи вилучили майже 14,4 мільйона пачок сигарет.

Речі українських брендів та кіно про Київ на терасі

Цьогоріч Києву виповнюється 1542 роки: місто не святкує гучно, але продовжує жити. Тож проєкт «Всі. Свої» запрошує всіх охочих привітати столицю наших сердець.

У застосунку “Київ Цифровий” тестують оплату проїзду без валідаторів

У застосунку "Київ Цифровий" тестують оплату за проїзд без використання валідаторів.

Поділитися

Електронна петиція, автор якої наполягає на збереженні історичної «Садиби Зеленських» у Києві, набрала необхідну для розгляду Київрадою кількість голосів. Про це повідомляє заступник директора Департаменту охорони культурної спадщини КМДА Дмитро Перов.

«Петиція щодо збереження Садиби Зеленських набрала необхідну кількість голосів – тепер її має розглянути Київська міська рада», – зазначив Дмитро Перов.

Він нагадав, що садиба була збудована 1890 року на замовлення купця Василя Маліна. У період з 1911 по 1915 роки тут проживала сім’я заможних міщан Зеленських, звідки походить і назва будинку.

Це остання деревʼяна обкладена цеглою садиба, що збереглася в історичній місцевості Солдатська слобідка. Наразі на вул. Кониського 22, де розташована будівля, планують звести 12-поверховий ЖК бізнес-класу «Turgenev».

Крім того, Дмитро Перов закликає підтримати петицію проти його будівництва.