Чи встановлять у Києві пам’ятник Президентові США?

Читайте також

У Києві “космічні” ціни на таксі

У Києві ціни на таксі продовжують зростати, однак реальний дохід водіїв знизився за час війни. Це зумовлено не лише мобілізацією, яка скоротила кількість таксистів.

У Києві представники різних конфесій молилися за мир в Україні

На Софійській площі столиці України зібралися представники різних релігійних громад та міжнародних організацій для спільної молитви за справедливий мир в Україні. Захід став символом єдності і підтримки у важкі часи російської агресії.

Київ б”є температурні рекорди п’ятий день поспіль

У понеділок 15 липня в Києві максимальна температура повітря виявилась найвищою за час проведення спостережень для цієї дати і склала 34,2 градусів тепла. Попередній рекордний показник 1883 року перевищено на 0,5 градусів.

Загальний борг киян за комуналку

Загальний борг киян за спожиті послуги гарячого водопостачання та опалення становить понад 6,2 млрд грн, а за послуги постачання холодної води та водовідведення — близько 1,2 млрд грн.

У Києві можуть давати по 4 години електроенергії на добу – Київрада

Кияни можуть за оптимістичного сценарію отримувати по 8 годин електричної енергії на добу з розподілом по 4 години вдень та стільки ж вночі.

Поділитися

Мешканці столиці звертаються до міської влади з пропозицією розглянути питання щодо встановлення в місті пам’ятника президенту США Рональду Рейгану як руйнівнику СРСР. Для встановлення монумента кияни запропонували п’ять локацій.

Відповідну петицію з цього приводу зареєстровано на офіційному сайті Київради.

Як пояснюють автори ініціативи, монумент Рональду Рейгану, 40-му президенту США, треба встановити на місці одного з комуністичних пам’ятників, що були знесені.

Рейган, назвавший СРСР «імперією зла», наголошують підписанти, відомий своєю непохитною боротьбою проти радянського тоталітаризму та комунізму. Його зусилля відіграли ключову роль у завершенні «холодної війни» та як результат – сприяли здобуттю Україною незалежності в 1991 році.

Як зазначили кияни, встановити пам’ятник Рейгану можна на вході до Маріїнського парку, з боку вулиці Михайла Грушевського, де розташовувався пам’ятник радянському генералу Ватутіну, або на розі бульвару Тараса Шевченка та Хрещатика, навпроти Бессарабського ринку, де колись був монумент Леніну. Серед інших запропонованих місць – ділянка на перетині вулиці Петлюри та бульвару Шевченка, де розташовувався пам’ятник Щорсу, центр Маріїнського парку, в якому колись був пам’ятник учасникам Січневого повстання, та майданчик під Аркою Свободи українського народу (колишня Арка дружби народів, під якою розташовувалася скульптурна композиція на честь Переяславської ради).

Водночас ініціатори петиції впевнені, що всі видатки на встановлення пам’ятника Рейгану будуть профінансовані коштом небайдужих громадян України та США.