Чому потрібно слідкувати за своїм волоссям

Опубліковано: 01/06/2023 13:51
Автор: admin
Рубрика: Статті

Трихологія – це галузь медицини, яка займається діагностикою, лікуванням і профілактикою захворювань волосся та шкіри голови. Трихолог вивчає структуру волосся, його ріст, функціонування фолікулів і вплив різних факторів на волосся.

Клініка MyDerm у Києві пропонує послуги досвідчених фахівців-трихологів, які проводять огляд, збирають анамнез і встановлюють причину проблем з волоссям. Після діагностики лікар розробляє індивідуальну тактику лікування та контролює динаміку змін.

Причини проблем з волоссям можуть бути різноманітні, включаючи порушення метаболізму, дефіцит або надлишок вітамінів, гормональний дисбаланс, наслідки хіміотерапії, вікові зміни, захворювання нервової системи, порушення роботи внутрішніх органів та інші. Трихология допомагає встановити справжню причину проблеми та розробити ефективний план лікування.

Чому потрібно слідкувати за своїм волоссям

Трихологія займається такими проблемами, як стригучий лишай, облисіння (алопеція), себорея, рання сивина, грибкові ураження, ламкість і сухість волосся, гнійничкові ураження, подразнення шкіри, ураження вошами, уповільнення росту волосся та інші.

Під час консультації у трихолога лікар уважно слухає скарги пацієнта, проводить огляд і може призначити додаткові дослідження, такі як трихоскопія. У клініці MyDerm для діагностики застосовується апарат FotoFinder bodystudio ATBM. При необхідності може знадобитися консультація інших спеціалістів, наприклад, гастроентеролога, ендокринолога, дерматолога, міколога та інших.

Лікування включає медикаментозну терапію, фізіотерапевтичні процедури (наприклад, фототерапію), корекцію режиму харчування та інші методи. Комплексний підхід дозволяє зміцнити волосся, покращити їх стан і боротися з основною причиною проблеми.

Після встановлення точної причини походження недуги, лікар розробить індивідуальну схему лікування, яка може включати прийом медикаментозних засобів в комплексі з різними процедурами. Одним з методів лікування в MyDerm є фототерапія. В основі методики лежить робота ультрафіолетових хвиль, що володіють імуномодулюючою і протизапальним ефектом.

Чому потрібно слідкувати за своїм волоссям

Дії трихолога спрямовані на зміцнення волосся, насичення організму необхідними вітамінами та мікроелементами, боротьбу з інфекцією і стимуляцію роботи волосяних фолікулів.

Ціни на послуги трихолога в клініці MyDerm доступні, і ви можете записатися на прийом вчасно, не відкладаючи вирішення проблеми.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Статистика сторінки:
Переглядів сьогодні:
Переглядів у поточному місяці:
Відповідальність за зміст коментарів, що залишають відвідувачі, несуть їхні автори.
Популярне