У Національному Цирку України пройшло яскраве Гала-шоу

До Дня захисту дітей та Всесвітнього дня батьків на головній арені Національного цирку України відбувся Міжнародний фестиваль–конкурс циркового та естрадного мистецтв «ДивоЦирк». Івент проходив вже всьоме.

До перегляду на конкурсній програмі були представлені 60 аматорських студій і колективів, які презентовали здебільшого традиційні циркові жанри, серед яких жонглювання, еквілібристика, партерна та повітряна акробатика та гімнастика, а також сучасна хореографія.

Всупереч усім обстрілам, всіляким труднощам військового часу організатори та учасники фестивалю зробили усе можливе, щоб продемонструвати свою цілком зрілу майстерність, незважаючи на свій вельми юний вік, та доказати, що українське циркове мистецтво має майбутнє та неабиякі перспективи.

Талановиті юні учасники фестивалю на Гала шоу виконували захоплюючі трюки та презентували найяскравіші номери, що викликали щире захоплення глядачів.

Ангеліна Тютерева, Антон Сидоренко, Дарія Федорова, Варвара Когут, Софія Тепла, Анна Анненкова та багато, багато інших юних талантів – це майбутнє українського цирку. Зичимо їм творчих успіхів та міжнародного визнання.

Організатор подіїДП “Національний Цирк України”, користуючись нагодою, запрошує подивитися вистави у червні.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Статистика сторінки:
Переглядів сьогодні:
Переглядів у поточному місяці:
Відповідальність за зміст коментарів, що залишають відвідувачі, несуть їхні автори.
Популярне