Цього року на Співочому полі покажуть чотири виставки

Читайте також

Платіжка за світло може зрости на 600 гривень

Після нового підвищення тарифів на електроенергію суми у платіжках українців можуть збільшитись у середньому на 350-600 гривень. Про це розповів засновник Спілки споживачів комунальних послуг Олег Попенко у своєму telegram.

Не будь жлобом – заощадь!

Всі вцілілі електростанції та високовольтні підстанції працюють на максимумі своїх можливостей, щоб виробити та передати достатньо електроенергії для покриття потреб споживачів.Тому диспетчерський центр "Укренерго" закликає українців щодня ощадливо споживати електроенергію з 19:00 до 22:00, повідомляє пресслужба оператора енергомережі України.

Унікальна Великодня інсталяція – безкоштовно

У Національному заповіднику "Софія Київська" відкриють Великодню квіткову інсталяцію. Її створять професійні флористи на майстер-класі під керівництвом флористки Олени Дрючан.

Тайвань та Паризька агломерація будують міст у Києві

Загальна довжина мосту становить 160 метрів, а ширина - 4 метри. Міст виготовлено з металу, що надійшов із "Азовсталі", він складається з п'яти хвиль, символізуючи динаміку та рух.

Чи з’явиться у Києві єдиний квиток для електричок та міського транспорту?

«Укрзалізниця» виступає за те, щоб міський транспорт Києва й електрички Kyiv City Express інтегрувалися в єдину систему зі спільною системою оплати. 

Поділитися

У столичному парку Співоче поділилися цьогорічними планами з організації виставок.

Зокрема у квітні на Співочому гостей чекатимуть неймовірні тюльпани. Насолодитися красою весняних квітів можна буде не виїжджаючи з міста.

У літній період часу на Співочому розташуються фантастичні експозиції з однорічників, багаторічників та злакових, що перетворять парк у справжній оазис.

Восени вже за традицією відбудеться виставка хризантем. До слова, за спостереженнями працівників Співочого, саме вона найбільше подобається киянам.

А завершиться рік світловими ілюмінаціями — киянам запропонують поринули у казковий світ. Нагадаємо, у грудні минулого року відкрився фестиваль ліхтарів «Lights & Dreams». Понад 50 000 ліхтариків, 10 кілометрів шовку та 140 000 квадратних метрів парку перетворили Співоче на ілюмінаційну казку.