Діти кричали від страху

Читайте також

У Києві “космічні” ціни на таксі

У Києві ціни на таксі продовжують зростати, однак реальний дохід водіїв знизився за час війни. Це зумовлено не лише мобілізацією, яка скоротила кількість таксистів.

У Києві представники різних конфесій молилися за мир в Україні

На Софійській площі столиці України зібралися представники різних релігійних громад та міжнародних організацій для спільної молитви за справедливий мир в Україні. Захід став символом єдності і підтримки у важкі часи російської агресії.

Київ б”є температурні рекорди п’ятий день поспіль

У понеділок 15 липня в Києві максимальна температура повітря виявилась найвищою за час проведення спостережень для цієї дати і склала 34,2 градусів тепла. Попередній рекордний показник 1883 року перевищено на 0,5 градусів.

Загальний борг киян за комуналку

Загальний борг киян за спожиті послуги гарячого водопостачання та опалення становить понад 6,2 млрд грн, а за послуги постачання холодної води та водовідведення — близько 1,2 млрд грн.

У Києві можуть давати по 4 години електроенергії на добу – Київрада

Кияни можуть за оптимістичного сценарію отримувати по 8 годин електричної енергії на добу з розподілом по 4 години вдень та стільки ж вночі.

Поділитися

У київському ТРЦ Blockbuster Mall 19 червня через знеструмлення без світла залишилися дитячі атракціони. У перші хвилини після інциденту весь тематичний парк розваг “Galaxy” поринув у темряву – а діти, що саме перебували на атракціонах (у ТРЦ встановлені Американські гірки та “Космоджет”) почали кричати від страху. Сам Blockbuster Mall уникає контакту з пресою.

Відео з першими моментами після знеструмлення Інформатору надіслали наші читачі. На ньому чутно, як просто посеред залу від жаху кричать діти (ще й деякі дорослі) – адже атракціони в парку розваг завмерли просто в процесі роботи. Паніка швидко припинилася, а от наскільки швидко колектив ТРЦ Blockbuster Mall зміг опанувати ситуацію, незрозуміло.

У цьому ТРЦ знаходиться сімейний парк розваг “Galaxy”, один з найбільших аналогічних критих закладів в Україні. Тут розташовано чимало атракціонів: є електро-картинг, ніндзя-парк, величезна дитяча ігрова зона, дзеркальний лабіринт, батутна арена та атракціони віртуальної реальності. Але окрім безпечних атракціонів, максимальний ризик відвідувачів яких – це поставити синець чи гулю на лобі, є ще атракціони, у роботі яких задіяні складні механізми.

Ймовірно, найнебезпечнішим є атракціон “Американські гірки” – його відвідувачі мають цілу низку застережень. Йдеться про Американські гірки, атракціони “Вінд Стар” (фактично, карусель) та “Космоджет” (атракціон з інтеграцією комп’ютерної гри). Враховуючи, що усі три підіймають гравців чи клієнтів досить високо у повітря, атракціони становлять небезпеку під час знеструмлень.

Атракціони “Вінд Стар” та “Космоджет” порівняно безпечніші, проте травмуватись можна й на них.

Як саме оператори атракціонів змогли владнати кризову ситуацію, ми так і не змогли довідатись. У Blockbuster Mall відімкнули одразу декілька контактних номерів телефонів. А коли зрештою Інформатор зміг додзвонитись черговому адміністратору, нас попросили… написати листа до адміністрації закладу із зазначенням запитань, ще й “забувши” повідомити адресу електронної пошти. Відділ зв’язків з громадськістю у ТРЦ явно працює, не напружуючись.

Інші ТРЦ припиняють роботу атракціонів: як працює бізнес у Києві без струму

Виявилося, що інші ТРЦ, у яких є парки розваг (наприклад, Lavina Mall) припиняють роботу атракціонів. Respublika Park підтримує свою діяльність на генераторах, а Cosmo MultiMall гарантує безперебійну роботу своїх основних розважальних зон і супермаркету.

Також ми писали про те, що на ринку праці у Києві спостерігається цікава тенденція. У ТРЦ традиційно зріс попит на продавців-консультантів та помічників у залах. Але цьогоріч ставки зарплат піднялися на недосяжний раніше рівень. Нині продавцеві “зі старту” готові платити 25 тисяч гривень на місяць, в середньому ж ставка складає 30 тисяч з тенденцією до збільшення.