Київська зарплата-2024

Читайте також

У Києві “космічні” ціни на таксі

У Києві ціни на таксі продовжують зростати, однак реальний дохід водіїв знизився за час війни. Це зумовлено не лише мобілізацією, яка скоротила кількість таксистів.

У Києві представники різних конфесій молилися за мир в Україні

На Софійській площі столиці України зібралися представники різних релігійних громад та міжнародних організацій для спільної молитви за справедливий мир в Україні. Захід став символом єдності і підтримки у важкі часи російської агресії.

Київ б”є температурні рекорди п’ятий день поспіль

У понеділок 15 липня в Києві максимальна температура повітря виявилась найвищою за час проведення спостережень для цієї дати і склала 34,2 градусів тепла. Попередній рекордний показник 1883 року перевищено на 0,5 градусів.

Загальний борг киян за комуналку

Загальний борг киян за спожиті послуги гарячого водопостачання та опалення становить понад 6,2 млрд грн, а за послуги постачання холодної води та водовідведення — близько 1,2 млрд грн.

У Києві можуть давати по 4 години електроенергії на добу – Київрада

Кияни можуть за оптимістичного сценарію отримувати по 8 годин електричної енергії на добу з розподілом по 4 години вдень та стільки ж вночі.

Поділитися

Повномасштабне вторгнення Росії на територію України вплинуло на рівень заробітної плати. Майже рік він залишався незмінним, але у січні 2023 року цей показник почав зростати.

За даними сайту пошуку роботи Work.ua, середня зарплата в Україні в період з 2022 по 2024 рік зросла на 30% або 4,5 тисяч гривень і на початок 2024 склала 19,5 тисяч гривень.

При цьому найвищі зарплати, як і раніше, у Києві. Першого місяця 2024 року вони трохи підросли. За інформацією Work.ua, середня зарплата у столиці досягла 21 585 гривень.

Середні зарплати залежно від сфери у Києві виглядають так:

Найнижчі середні зарплати у столиці в освіті та науці – 18 831 грн, секретаріаті – 18 874 грн та роздрібній торгівлі – 18 887 грн.

Що стосується вакансій, то, за даними Work.ua, у січні 2024 року роботодавці розмістили понад 91 тисячу пропозицій про роботу, що становить 93% від рівня до початку повномасштабної війни. Лідерами за кількістю вакансій стали Київська, Львівська, Дніпропетровська та Одеська області.