Дні Києва на Поштовій площі: «Загадки Києва», конкурси, концерти

З 28 травня до 12 червня на Поштовій площі святкуватимуть «Дні Києва». Організатори підготували безліч цікавих розваг на будь-який смак. Зокрема, вперше під час святкувань буде проведено квест «Загадки Києва».

Це не тільки цікава екскурсія, але й захоплююча гра, дослідження нових куточків нашої улюбленої столиці. Участь у квесті безкоштовна. Усе, що потрібно, – лише мати смартфон із доступом до інтернету, функцією GPS навігації та зареєструватися на сайті www.fest-ua.org.

Крім того, відвідувачі зможуть взяти участь у фотоконкурсі «Київ очима молоді». Учасники змагатимуться у трьох номінаціях: архітектура Києва, портрет на фоні Києва та київська природа. Переможців буде визначено шляхом глядацького голосування на сайті організаторів. Найкращі роботи будуть також виставлені на Поштовій площі протягом святкувань «Днів Києва», а їхніх творців чекатимуть приємні подарунки.

1 червня на Поштовій святкуватимуть «День захисту дітей». У рамках свята відбудеться урок англійської мови для малюків 2-5 років, святковий концерт, конкурси, призи, майстер-класи з квілінгу та жонглювання, веселі клоуни тощо. А ще маленькі учасники разом створюватимуть найдовшу в Україні розмальовку «Я малюю родину своєї мрії».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Статистика сторінки:
Переглядів сьогодні:
Переглядів у поточному місяці:
Відповідальність за зміст коментарів, що залишають відвідувачі, несуть їхні автори.
Популярне