ДТЕК Київські електромережі розробила нові графіки погодинних відключень світла

Читайте також

У п’ятницю графіки відключення світла діятимуть по всій Україні протягом доби

Укренерго 24 травня вводить цілодобові обмеження споживання електроенергії для промислових та побутових споживачів по всій Україні.

Час НАТО збивати російські ракети над Україною

Країна-член НАТО піднімає у повітря власні літаки, які кружляють і дивляться, як ракети долітають до своїх, як правило, цивільних цілей.

Контрафактні сигарети: сумнівна якість та несплачені податки

За останні пів року правоохоронці в рамках роботи Міжвідомчої робочої групи вилучили майже 14,4 мільйона пачок сигарет.

Речі українських брендів та кіно про Київ на терасі

Цьогоріч Києву виповнюється 1542 роки: місто не святкує гучно, але продовжує жити. Тож проєкт «Всі. Свої» запрошує всіх охочих привітати столицю наших сердець.

У застосунку “Київ Цифровий” тестують оплату проїзду без валідаторів

У застосунку "Київ Цифровий" тестують оплату за проїзд без використання валідаторів.

Поділитися

За словами Дениса Бондаря, генерального директора ДТЕК Київські електромережі, наразі в країні спостерігається дефіцит генеруючих потужностей. В деяких регіонах країни були задіяні графіки відключень. Вразливість енергосистеми дуже велика, в тому числі в Києві. Те, що зараз у столиці немає відключень, — результат сприятливих погодних умов. Зі зростанням споживання світла (похолодання або спека) дефіцит буде відчуватися ще більше.

На випадок найгіршого розвитку подій компанія розробила нові графіки погодинних відключень світла. Графіки мають 6 груп замість 3, як було минулої зими. Це дозволяє оптимально проводити відключення, а клієнтам — більш чітко розуміти час відсутності світла. Оновлені графіки розміщені на сайті ДТЕК Київські електромережі та будуть застосовуватись у разі розпорядження НЕК «Укренерго».

Щоб постійно бути з клієнтами на зв’язку, в компанії працюють надійні дистанційні канали комунікації. Одним з найпопулярніших є чат-бот у Viber або Telegram. Він має понад 450 тисяч підписників. Також для отримання інформації та послуг в компанії діють сайт та кол-центр.

Попри загрози та ризики воєнного стану, компанія вже готується до наступного опалювального сезону. Зокрема, планує оновити 791 енергооб’єкт та відремонтувати 46 кілометрів повітряних ліній. Також ДТЕК Київські електромережі проведе аудит наявного у нього обладнання та створить необхідний резерв, щоб у разі надзвичайної ситуації продовжувати оперативно відновлювати мережу та повертати киянам світло.

ДТЕК й надалі буде робити все можливе, щоб попри обстріли та ракетні удари забезпечувати українців світлом. Своєю чергою компанія просить киян більш розумно споживати світло. Зокрема, частину власного споживання переносити на нічний час; встановити багатозонний лічильник; замінити лампи на економні світлодіодні; при виборі побутової техніки надавати перевагу тій, що має клас енергоспоживання А, А+, А++, А+++; не прогрівати або охолоджувати кондиціонером приміщення, де наразі вас немає; вмикати світло лише там, де ви перебуваєте; не користуватися одночасно декількома енергоємними приладами (праска, чайник тощо) разом − включати їх слід почергово, щоб розподілити навантаження.