Нас не перемогти, якщо є бали!

Читайте також

Хуліган, який налякав нічними феєрверками весь район, може сісти на 5 років

26-річний молодик, гуляючи Дарницьким районом під час комендантської години, о пів на четверту ранку, вирішив запустити феєрверк.

На Чоколівці з’явилася вулиця Академіка Возіанова

Олександр Федорович Возіанов — видатний український вчений-медик, хірург, один із лідерів європейської урології, якого називали «Патріархом української медицини».

День Києва 2024: історія свята

День Києва – свято присвячене столиці України. Відзначається з 1982 року, в останню неділю травня. Цього року День Києва випадає на 26 травня.

Київська міська електричка змінює графік руху до 12 серпня

Київська міська кільцева електричка змінює графік руху з 24 травня по 12 серпня. Причина - початок будівництва тунелю для з'їзду з нового Подільсько-Воскресенського моста.

Мер Києва запрошує

Віталій Кличко повідомляє у своєму ТГ-каналі: "Уже можна йти гуляти новою, великою рекреаційною зоною столиці — на острів Оболонський.

Поділитися

У Києві вперше за п’ять років пройде Віденський бал!

Так! У Києві 24 квітня відбудеться благодійний Віденський бал.
Про це повідомляє Укрінформ із посиланням на пресслужбу заходу.

«Подія, яка багато років поспіль проходила в самому серці столиці, після вимушеної паузи в п’ять років знову запросить до танцю всіх своїх прихильників. Цьогоріч учасники балу обʼєднаються заради благодійної мети – збору коштів для благодійної організації «СОС Дитячі Містечка в Україні», яка надає першу необхідну допомогу дітям-сиротам та дітям, що опинились у складних життєвих обставинах, отримали фізичні та морально-психологічні травми під час війни», – розповіли в пресслужбі.

За словами організаторів, метою цьогорічного Віденського балу є сприяння діалогу з міжнародними партнерами та європейською спільнотою шляхом культурних цінностей і традицій.

Захід пройде за підтримки мерії Відня, посольства Австрії в Україні, Українсько-Австрійської асоціації та міськради Києва у приміщенні Fairmont Grand Hotel Kyiv.

До участі долучаться 16 пар дебютантів та 48 дорослих пар. Під час заходу відбудеться благодійний аукціон.

Вокальний супровід події здійснюватиме Сусанна Чахоян – зірка світової оперної сцени, солістка Національної опери України, лауреатка міжнародних вокальних конкурсів в Австрії, Німеччині, Угорщині, Іспанії. Також прозвучать шедеври світової музичної класики у виконанні Kyiv Mozart Orchestra.

Віденський бал – традиційний захід, який відбувається у Відні під час бального сезону. Віденські бали занесені до списку ЮНЕСКО нематеріальної культурної спадщини Австрії.