Дверні доводчики зроблять офіс безпечніше та комфортніше

Читайте також

Винайшли у Києві: користуються десятки мільйонів

Пропонуємо вашій увазі світові винаходи киян, якими сьогодні користуються десятки мільйонів.

Біля будівлі КМДА з”явився “Трон переможця”

Артінсталяція створена, аби поінформувати про проєкт «Територіальна оборона неба» та збирати кошти на бойові дрони.

“Анастасія” – новий захоплюючий сингл від молодого українського співака Volkanov

Пісня «Анастасія» - це присвята одному з найпоширеніших і найпопулярніших жіночих імен. Улюбленець жіночих сердець, співак і композитор Volkanov, сьогодні представляє нову музичну премʼєру «Анастасія».

До Всесвітнього дня вишиванки у Києві оголосили переможців конкурсу #FashionПРОРИВ

До Всесвітнього дня вишиванки у Києві оголосили переможців конкурсу #FashionПРОРИВ, який щорічно проводить Fashion Globus Ukraine та Асоціація швейних училищ України.

Поділитися

Ви коли-небудь були в офісі, де весь час хлопають двері? Якщо так, тоді ви знаєте, наскільки це може бути гучно й надокучливо. Крім того, такі двері починають швидше псуватися. З цієї причини ми рекомендуємо встановити доводчик дверей.

При виборі доводчика дверей слід враховувати кілька факторів. Зрештою, ви не хочете занадто часто замінювати доводчик. Суть полягає в тому, щоб встановити дверний доводчик, який прослужить кілька років. До речі, за порадами можна звернутися до спеціалістів, що пропонують на ринку доводчики дверей.

Дверні доводчики

Розмір і вага

Ви не можете вибрати комерційний доводчик, не замислюючись про розмір і вагу своїх дверей. Вони завжди впливають на тип доводчиків, які вам потрібні.

Деякі типи доводчиків призначені для важких комерційних дверей, а інші – для легких дверей. З цієї причини життєво важливо, щоб ви знали розмір і вагу дверей, де ви будете встановлювати доводчик.

Відкриття та закриття

Для будь-якого типу комерційних дверей ви повинні враховувати обсяг відвідувачів за день, тобто скільки разів двері будуть відкриватися та закриватися. Це теж впливає на правильний вибір.

Дизайн

Це вирішальний фактор, оскільки дизайн не можна залишати осторонь. Те, як виглядає ваш бізнес, залучить ваших клієнтів або зробить абсолютно протилежне.

Деякі комерційні доводчики дверей помітніші за інші. Отже, вам слід запитати себе, чи вам байдуже, що ваші клієнти помітять доводчики. Але ви також можете вибрати доводчик, який не так видно.

Типи доводчиків

Існують різні типи дверних доводчиків. Але ми поговоримо лише про 4 найпопулярніших. Такими є:

  • Приховані доводчики дверей
  • Накладні доводчики дверей
  • Підлогові пружинні дверні доводчики
  • Настінні доводчики дверей

Приховані дверні доводчики

Якщо ви хочете, щоб дверний доводчик був не так помітний, тоді ми рекомендуємо приховані дверні доводчики. Цей тип доводчиків встановлюється у поглиблення дверей та рами. В результаті їх не видно.

Ми рекомендуємо такі типи доводчиків для міжкімнатних дверей. Це пов’язано з тим, що вони не впливають на вигляд будівлі, оскільки їх не надто видно.

Якщо ви встановите приховані дверні доводчики у своєму офісі, то ви отримаєте тихий і спокійний дух, якого хотіли. Це тому, що люди більше не будуть бити двері.

Крім того, ми рекомендуємо вам встановити ці доводчики у ваші міжкімнатні двері, оскільки вони краще працюють у легких дверях. Іншими словами, вони не працюватимуть належним чином, якщо ви встановите їх у важкі комерційні двері.

Накладні доводчики дверей

Далі ми маємо один із найпоширеніших типів доводчиків. Зазвичай їх можна знайти в інтер’єрі офісу або в комерційних вхідних дверях. Такий тип доводчиків дверей призначений для будівель із середнім та інтенсивним рухом.

Найпопулярнішими типами кронштейнів накладних доводчиків є:

  • Звичайна рука: розташована зовні двері, вважається найбільш енергоефективним накладним доводчиком дверей
  • Верхній косяк: зазвичай використовується на скляних дверях магазинів, дещо енергоефективніший
  • Паралельний доводчик дверей: зазвичай використовується в комерційних будівлях та школах, менш енергоефективний

Підлогові пружинні дверні доводчики

Підлогові пружинні дверні доводчики

Якщо ви хочете придбати більш міцний доводчик дверей, то вам слід розглянути підлогові доводчики. Вони є ідеальним варіантом для бізнесу з великим трафіком. Крім того, це тип доводчиків дверей, який люди віддають перевагу в своїх естетичних цілях. Це тому, що вони не такі помітні, як інші типи доводчиків.

Підлогові пружинні дверні доводчики зазвичай використовуються на скляних дверях. Вони встановлюються в підлогах з боку петлі дверей. З цієї причини вони не такі помітні.

Настінні доводчики дверей

Поряд з накладними доводчиками дверей найпопулярнішим типом доводчиків є поверхневі доводчики. Вони вмонтовані в дверну коробку та штангу з тильної сторони.

Однією з переваг цього типу доводчиків є те, що ви можете придбати їх під колір вашої двері. Отже, це чудовий варіант, якщо ви не хочете, щоб доводчик виділявся. Крім того, настінні доводчики для дверей є економічно вигіднішим варіантом. Ще одна перевага полягає в тому, що їх легко встановити.