Експрес-режим оплати через Apple Pay з’явився у автобусах

Сьогодні КМДА впровадила функцію безпечної, захищеної та приватної оплати проїзду у муніципальних автобусах Києва. Відтепер користувачі зможуть здійснити оплату, просто піднісши свій iPhone або Apple Watch до розташованого в автобусі зчитувача. Власники сумісних iPhone або Apple Watch також зможуть увімкнути Експрес-режим, який дозволить пасажирам київського громадського транспорту оплачувати проїзд в один доторк без потреби розблоковувати пристрій чи виводити з режиму сну.

«Функція ”Експрес-режим” забезпечить захищеність, зручність та безпеку оплати проїзду для пасажирів громадського транспорту. Оплата пристроєм Apple в один доторк зробить поїздку до пункту призначення легшою і швидшою. Працюємо далі, щоб зробити Київ комфортнішим та зручнішим для мешканців», — зазначив керівник цифрової трансформації Києва та заступник голови КМДА Петро Оленич.

«Експрес-режим» оплати через Apple Pay з'явився у автобусах

Як підключити

Щоб підключити цю функцію, користувачам потрібно додати кредитну або дебетову картку, що відповідає вимогам, до Apple Wallet. Потім вони можуть увімкнути Експрес-режим, виконавши такі дії:

  • Відкрийте програму «Гаманець» на iPhone і виберіть картку.
  • Натисніть кнопку «Більше» (…), а потім — «Дані картки».
  • Натисніть «Параметри експрес-проїзду».
  • Виберіть бажану кредитну або дебетову картку.

Зручна оплата

Щоб забезпечити ще більшу зручність користування функцією, після ввімкнення Експрес-режиму клієнти зможуть використовувати свій iPhone для оплати проїзду в громадському транспорті до п’яти годин, навіть якщо пристрій розряджений, завдяки резервному живленню.

«Пишаюсь, що навіть у нинішні непрості часи ми не спиняємося й допомагаємо країні та її столиці рухатися до цифровізації, розбудовуючи зручне міське середовище, де всі оплати здійснюються безшовно, безпечно та без зайвих клопотів», — прокоментувала Віра Платонова, старша віцепрезидентка Visa в Україні, Грузії, країнах СНД та Південно-Східної Європи.

Користування функцією оплати проїзду в громадському транспорті з Apple Pay надає клієнтам усі переваги конфіденційності та безпеки, вбудовані в iPhone і Apple Watch. Дані кредитної чи дебетової картки, доданої до Apple Wallet, ніколи не передаються компанії Apple і не зберігаються на її серверах. 

Якщо iPhone або Apple Watch загубиться, власник пристрою може негайно скористатися застосунком Find My, щоб заблокувати пристрій і відстежити його місцерозташування.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Статистика сторінки:
Переглядів сьогодні:
Переглядів у поточному місяці:
Відповідальність за зміст коментарів, що залишають відвідувачі, несуть їхні автори.
Популярне