Гала-Вагнер у Національній опері до річниці Ріхарда Вагнера

Репертуар листопаду у Національній опері України, безперечно, має ексклюзивний відтінок. Відкриває місяць вечір, присвячений пам’яті Ріхарда Вагнера – «Гала-Вагнер». Програма подарує чудову можливість почути фрагменти з кращих опер композитора.

Проект «Гала-Вагнер» побачив світ п’ять років тому, до 200-річчя найвидатнішого німецького композитора Ріхарда Вагнера (1813-1883). Геніальний музикант, реформатор опери, диригент, драматург, він залишив глибокий відбиток в  історії європейського музичного мистецтва. Опери Вагнера з тих чи інших обставин не прижилися на сцені Національної опери, тож поціновувачі творчості композитора мають чудову нагоду почути фрагменти з самих відомих творів автора. У програмі прозвучать: увертюра до опери та арія Голландця з опери «Летючий Голландець»; хор, антракт до 3 дії та сон Ельзи з опери «Лоенгрін», романс Вольфрама та хор Пілігримів з опери «Тангейзер», а також – 3-я дія опери «Валькірія» (Політ Валькірій).

У програмі беруть участь: Тарас Штонда, Ігор Євдокименко, Лілія Гревцова, Тетяна Анісімова, Тетяна Ганіна, Ольга Фомічова, Ольга Матушенко, Наталія Ніколаїшин, Тамара Калінкіна, Тетяна Піменова, Ірина Петрова, Тетяна Хараузова, а також хор та симфонічний оркестр Національної опери України.

Постановний склад: диригент –  Микола Дядюра, хормейстер – Богдан Пліш, художник оформлення концерту – Марія Левитська.

Вагнер

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Статистика сторінки:
Переглядів сьогодні:
Переглядів у поточному місяці:
Відповідальність за зміст коментарів, що залишають відвідувачі, несуть їхні автори.
Популярне