Готелі та ресторани вистояли під час пандемії – Кличко

Читайте також

На Виноградарі в Києві висадили платани

Про це повідомили в КП УЗН Подільського району. Комунальники висадили 11 платанів у сквері на проспекті Георгія Гонгадзе.

Воювати будуть “залізяки”

Війна в Україні знаходиться дуже близько до того моменту, коли на полі бою з обох сторін будуть воювати не люди, а машини.

Чи буде звільнено ректора КНУ?

Петиція щодо звільнення ректора Київського національного університету імені Тараса Шевченка Володимира Бугрова набрала 25 тисяч голосів, необхідних для її подальшого розгляду президентом України. Про це стало відомо із сайту Офісу президента.

Хабарники мешкають у Києві

Київ та Київська область увійшли до трійки найбільших хабарників в Україні. Про це повідомляє Опендатабот. Торік тут винесли вироки 325 корупціонерам. Лідером виступає Львівщина, також на пʼятки наступає Одещина.

У Київському СІЗО немає вільних місць

Платні камери підвищеної комфортності в Київському слідчому ізоляторі окупилися дуже швидко. Про це повідомив міністр юстиції України Денис Малюська. За його словами, ініціатива щодо створення платних камер у СІЗО "прекрасно працює".

Поділитися

Незважаючи на майже закриті кордони під час пандемії коронавірусу та значне скорочення туристичного потоку, готелі, ресторани та туристичні компанії продовжують працювати. Про цес заявив мер Києва Віталій Кличко під час привітання працівників туристичної галузі із Днем туризму.

«Практично закриті кордони, відсутність виваженої політики щодо уніфікованих норм для туристів – все це нові виклики, які доведеться долати. Але, можна впевнено сказати, що більшість туристичних компаній, готелів та інших учасників турринку Києва вистояли в боротьбі із загрозою під час пандемії COVID-19 та докладають усіх зусиль щодо промоції нашого міста. Дякую вам за це. І підкреслю: столиця і надалі допомагатиме та підтримуватиме бізнес. – Необхідними рішеннями, пільгами, ефективною співпрацею», – наголосив Віталій Кличко.

За його словами, більшість гравців туристичної галуз знайшли можливість зберегти робочі місця, взяти участь у соціальних проектах міста та залишитись на туристичному ринку. Пандемія, що спричинила економічну кризу, боляче вдарила по індустрії туризму. І сьогодні міська влада, як може підтримує підприємців, щоб бізнес працював і розвивався.

За даними Всесвітньої туристичної організації, через пандемію COVID-19, за попередніми оцінками, світова індустрія туризму втратила понад 70 мільярдів євро лише за І півріччя 2020 року, відновлення туристичного ринку очікується протягом 5-7 років.

Для прикладу, надходження від туристичного збору в Києві склали: у 2018 році– 25 млн грн (за 12 місяців), у 2019 році – вже 62 млн грн (за 12 місяців), у 2020 році – майже 27,5 млн грн (за 9 місяців).