Готелі та ресторани вистояли під час пандемії – Кличко

Незважаючи на майже закриті кордони під час пандемії коронавірусу та значне скорочення туристичного потоку, готелі, ресторани та туристичні компанії продовжують працювати. Про цес заявив мер Києва Віталій Кличко під час привітання працівників туристичної галузі із Днем туризму.

«Практично закриті кордони, відсутність виваженої політики щодо уніфікованих норм для туристів – все це нові виклики, які доведеться долати. Але, можна впевнено сказати, що більшість туристичних компаній, готелів та інших учасників турринку Києва вистояли в боротьбі із загрозою під час пандемії COVID-19 та докладають усіх зусиль щодо промоції нашого міста. Дякую вам за це. І підкреслю: столиця і надалі допомагатиме та підтримуватиме бізнес. – Необхідними рішеннями, пільгами, ефективною співпрацею», – наголосив Віталій Кличко.

За його словами, більшість гравців туристичної галуз знайшли можливість зберегти робочі місця, взяти участь у соціальних проектах міста та залишитись на туристичному ринку. Пандемія, що спричинила економічну кризу, боляче вдарила по індустрії туризму. І сьогодні міська влада, як може підтримує підприємців, щоб бізнес працював і розвивався.

За даними Всесвітньої туристичної організації, через пандемію COVID-19, за попередніми оцінками, світова індустрія туризму втратила понад 70 мільярдів євро лише за І півріччя 2020 року, відновлення туристичного ринку очікується протягом 5-7 років.

Для прикладу, надходження від туристичного збору в Києві склали: у 2018 році– 25 млн грн (за 12 місяців), у 2019 році – вже 62 млн грн (за 12 місяців), у 2020 році – майже 27,5 млн грн (за 9 місяців).

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Статистика сторінки:
Переглядів сьогодні:
Переглядів у поточному місяці:
Відповідальність за зміст коментарів, що залишають відвідувачі, несуть їхні автори.
Популярне