Графіки відключень світла завтра діятимуть у Києві та чотирьох областях

Читайте також

Ще одна комунальна послуга зросте на 30%

Незабаром очікується значне зростання тарифів на водопостачання та водовідведення. Водоканали по всій країні вимагають перегляду вартості послуг, які не змінювалися вже кілька років.

Владі все замало

Прем'єр-міністр України Денис Шмигаль нещодавно зробив важливу заяву щодо нових тарифів на електроенергію. За його словами, новий тариф 4,32 грн/кВт-год, встановлений урядом, не покриває реальну ринкову вартість електроенергії, яка наразі становить 7−8 грн/кВт-год.

Коли відключатимуть світло у п”ятницю, 14 червня

У пʼятницю, 14 червня, по всій Україні обленерго будуть застосовувати графіки погодинних відключень з 18.00 до 22.00.

Новий етап материнства Наталії Могилевської

У своєму Instagram Наталія Могилевська поділилася подарунком, який підготувала для молодшої доньки Софійки - дитячим ліжечком.

У Києві заборонили продаж цигарок у кіосках

Київська міська рада заборонила продаж цигарок, у тому числі...

Поділитися

У Києві, Київській, Одеській, Донецькій та Дніпропетровській областях у п’ятницю, 7 червня, діятимуть графіки відключень.
Як передає Укрінформ, про це Група ДТЕК повідомляє у Телеграмі.

“Київ, Київщина, Одещина, Донеччина, Дніпропетровщина: за вказівкою Укренерго, завтра впродовж всієї доби діятимуть графіки відключень”, – ідеться у повідомленні.

Як зазначили в ДТЕК, виділених Укренерго лімітів вистачить на 75% потреб столиці. 25% підуть на забезпечення критичної інфраструктури – лікарень, насосних станцій, військових обʼєктів. 50% буде поділено між населенням, бізнесом і соціальною сферою (школи, дитячі садки, держустанови).

У ДТЕК нагадали, що відключення у світло-сірій зоні – це теж відключення за графіком. Якби ситуація дозволяла, в цей час будинки, які потрапляють під цю зону, були б зі світлом.

Як у Фейсбуці повідомив генеральний директор YASNO Сергій Коваленко, для Києва у четвер Укренерго виділило більше обсягів, “тому сьогодні трошечки легше”. За словами Коваленка, завтра тенденція збережеться.

“З 24 червня починає працювати постанова про справедливий розподіл лімітів. Сподіваюся, стане якщо не легше, то хоча би більш зрозуміло, за яким принципом розраховують обмеження. Також розраховую на рішення про розподіл між регіонами”, – зазначив Коваленко.

Як повідомляв Укрінформ, за інформацією Укренерго, у п’ятницю, 7 червня, дефіцит в енергосистемі прогнозується впродовж всієї доби.