Укренерго повідомило, коли не буде світла

Читайте також

Тупому парубкові загрожує “п’ятірка” за ґратами

У Києві затримали юнака, який запустив салют з вікна багатоповерхівки на Оболоні

На нас чекає справжня лавина подорожчань

З 1 червня тариф на електроенергію зріс до 4,32 гривні за кіловат-годину, що неминуче призведе до подорожчання товарів та послуг. Підвищення тарифів відіб'ється на вартості обслуговування багатоквартирних будинків та транспортних витрат, які підприємці перекладуть на споживачів.

Ще одна комунальна послуга зросте на 30%

Незабаром очікується значне зростання тарифів на водопостачання та водовідведення. Водоканали по всій країні вимагають перегляду вартості послуг, які не змінювалися вже кілька років.

Владі все замало

Прем'єр-міністр України Денис Шмигаль нещодавно зробив важливу заяву щодо нових тарифів на електроенергію. За його словами, новий тариф 4,32 грн/кВт-год, встановлений урядом, не покриває реальну ринкову вартість електроенергії, яка наразі становить 7−8 грн/кВт-год.

Коли відключатимуть світло у п”ятницю, 14 червня

У пʼятницю, 14 червня, по всій Україні обленерго будуть застосовувати графіки погодинних відключень з 18.00 до 22.00.

Поділитися

У п’ятницю, 7 червня, в Україні знову прогнозується дефіцит потужності в енергетичній системі. У зв’язку з цим в усіх областях країни знову діятимуть ліміти споживання.
Про це повідомила пресслужба національної енергетичної компанії “Укренерго”.

“Завтра, 7 червня, дефіцит в енергосистемі прогнозується протягом усієї доби. Ліміти на споживання електроенергії діятимуть для кожної області”, — ідеться в повідомленні.

Зазначається, що ліміти діятимуть з 00:00 до 24:00, тобто протягом усього дня.

В “Укренерго” нагадали, що в разі перевищення встановлених лімітів обленерго можуть застосувати графіки погодинних відключень електроенергії для промислових та побутових споживачів.

Водночас постачання електроенергії об’єктам критичної інфраструктури в разі застосування графіків відключень здійснюватися не буде.

Як повідомляли Українські Новини, 4 червня прем’єр-міністр Денис Шмигаль заявив, що через наслідки російських обстрілів українці будуть змушені економити електроенергію впродовж кількох років.

Нагадаємо, напередодні видання Financial Times опублікувало матеріал, у якому повідомило з посиланням на неназваних українських чиновників, що в січні 2025 року населення матиме лише від двох до чотирьох годин електроенергії на день.