Їм самим би руки відірвати!

Читайте також

Хуліган, який налякав нічними феєрверками весь район, може сісти на 5 років

26-річний молодик, гуляючи Дарницьким районом під час комендантської години, о пів на четверту ранку, вирішив запустити феєрверк.

На Чоколівці з’явилася вулиця Академіка Возіанова

Олександр Федорович Возіанов — видатний український вчений-медик, хірург, один із лідерів європейської урології, якого називали «Патріархом української медицини».

День Києва 2024: історія свята

День Києва – свято присвячене столиці України. Відзначається з 1982 року, в останню неділю травня. Цього року День Києва випадає на 26 травня.

Київська міська електричка змінює графік руху до 12 серпня

Київська міська кільцева електричка змінює графік руху з 24 травня по 12 серпня. Причина - початок будівництва тунелю для з'їзду з нового Подільсько-Воскресенського моста.

Мер Києва запрошує

Віталій Кличко повідомляє у своєму ТГ-каналі: "Уже можна йти гуляти новою, великою рекреаційною зоною столиці — на острів Оболонський.

Поділитися

У Києві вандали знищили відомий артоб’єкт “Руки” на Пейзажці.

Комунальники обіцяють відремонтувати за тиждень

У Києві вандали зруйнували оригінальну лавочку “Руки”, яка знаходилась на Пейзажній алеї. Вона входила до рейтингу найкращих артлавочок Європи.

Про це повідомляють місцеві канали. Зазначається, що конструкцію планують демонтувати та відновлювати.

Артоб’єкт на Пейзажній алеї в столиці було встановлено ще 13 років тому, у травні 2011 року. Востаннє його реконструювали у 2021 році.

Наразі комунальні служби, за словами киян, почали роботи з відновлення лавки. На фото видно, що конструкція сильно постраждала. Вандали вирвали одну руку з асфальту і таким чином повністю зруйнували її.

Зазначається, що лавка “Руки” була передана на баланс місту Київ, як і всі артоб’єкт, які були встановлені на Пейзажній алеї в межах соціально-художнього меценатського проєкту “Київ Фешн Парк”.

“Ми наразі не можемо сказати, хто вчинив акт вандалізму. Частина туристичної зони, де розташована лавка “Руки” – на балансі Шевченківського КП УЗН, отже представники комунального підприємства вже забрали понівечену лавку до себе. Вони обіцяють її відремонтувати і за тиждень повернути на старе місце”, – пояснили представники “Київ Фешн Парк”.

Зауважимо, що ця локація на Пейзажній алеї була популярною серед містян і туристів, адже розташовувалася просто посеред пішохідної доріжки. Київська лавка опинилася в рейтингу найкращих артлавок Європи.