Імбібовану тканину видалили, дівчину врятували

Читайте також

Кредит для бізнесу. Програма “Доступні кредити 5-7-9%”: Підсумки та Досягнення

Програма "Доступні кредити 5-7-9%" була запущена у 2020 році, як кредит для бізнесу з метою підтримки малих та середніх підприємств.

За скільки можна купити найдешевші квартири у столиці

У Києві квартиру площею 13 квадратів пропонують купити за $20,5 тиc.

В Києві почали з’являтися спеціалізовані світлофори

У Подільському р-ні Києва на Білицькій, 41, поблизу школи №68, з’явилися нові світлофори.

У столиці презентували скульптуру «Re:Forma духу», створену з уламка 400-річної липи Петра Могили

На території Національного заповідника «Софія Київська» презентували скульптуру «Re:Forma духу», створену з уламка 400-річної липи Петра Могили, яка постраждала під час буревію у травні 2022 року.

Відключення світла в Україні 17 вересня

Завтра, 17 вересня, графіки відключень світла не застосовуватимуться.

Поділитися

У Києві хірурги прооперували дівчинку, яка страждала на хронічний біль у животі. Скаржилась дівчина на біль протягом 16 років.

Радістю поділився НДСЛ “Охматдит” МОЗ України.

Батьки 16-річної дівчинки звернулися по допомогу до фахівців Охматдиту через постійні скарги доньки на біль у животі та нудоту. Адже попередній діагноз і антисекреторна терапія були неефективними.

Занепокоєнні батьки вирішили за власною ініціативою зробити дитині компʼютерну томографію за місцем проживання, за результатами якої був запідозрений діагноз “дивертикул дванадцятипалої кишки”.

В Охматдиті лікарі призначили проведення ряду досліджень: ЕГДС, ЕРПГ та МРХПГ, які дозволили сформулювати діагноз “вроджена вада розвитку: кістозне подвоєння низхідної частини дванадцятипалої кишки. Перфорація подвоєння”. Це рідкісний варіант вроджених вад розвитку.

Дитині було призначено хірургічне втручання.

Лікарі виділили та видалили імбібовану та запальну тканину. Спеціалісти відділення ендоскопії підтвердили наявність кістозного подвоєння в низхідній частині дванадцятипалої кишки.

Патологія потребувала складного оперативного доступу та якомога кращої візуалізації для хірургів, яку досягли за допомогою ретрактора.

Таку ретракторну систему можна підлаштувати під будь-який доступ під час оперативних втручань. Крім того, вона менш травматична в порівнянні з іншими.

Операція пройшла успішно і вже за два тижні післяопераційного періоду дитину виписали додому.