Кличко сьогодні покатався у метро

Читайте також

Платіжка за світло може зрости на 600 гривень

Після нового підвищення тарифів на електроенергію суми у платіжках українців можуть збільшитись у середньому на 350-600 гривень. Про це розповів засновник Спілки споживачів комунальних послуг Олег Попенко у своєму telegram.

Не будь жлобом – заощадь!

Всі вцілілі електростанції та високовольтні підстанції працюють на максимумі своїх можливостей, щоб виробити та передати достатньо електроенергії для покриття потреб споживачів.Тому диспетчерський центр "Укренерго" закликає українців щодня ощадливо споживати електроенергію з 19:00 до 22:00, повідомляє пресслужба оператора енергомережі України.

Унікальна Великодня інсталяція – безкоштовно

У Національному заповіднику "Софія Київська" відкриють Великодню квіткову інсталяцію. Її створять професійні флористи на майстер-класі під керівництвом флористки Олени Дрючан.

Тайвань та Паризька агломерація будують міст у Києві

Загальна довжина мосту становить 160 метрів, а ширина - 4 метри. Міст виготовлено з металу, що надійшов із "Азовсталі", він складається з п'яти хвиль, символізуючи динаміку та рух.

Чи з’явиться у Києві єдиний квиток для електричок та міського транспорту?

«Укрзалізниця» виступає за те, щоб міський транспорт Києва й електрички Kyiv City Express інтегрувалися в єдину систему зі спільною системою оплати. 

Поділитися

Мер столиці Віталій Кличко спустився у метро, щоб протестувати потяг з польських вагонів, який 4 квітня вийшов на маршрут зеленої гілки.

«Проїхався в ньому. Вагони зручні і гарні», – написав очільник міста у своєму Telegram.

За його словами, фахівці метрополітену проводять необхідні експертизи вагонів, які прибули з Польщі. Частину з них використовують як технічні донори для капремонтів вагонів київської підземки. Іншу частину адаптують і додають до рухомого складу метро.

Зараз тривають роботи з адаптації двох вагонів, які стануть частиною ще одного поїзда. Випустити його на лінію планують до кінця літа.

Нагадаємо, минулого року Варшава передала Києву 60 вагонів метро в якості благодійної допомоги. Перший польський потяг запустили на зеленій гілці в листопаді. Зараз же на маршрут вийшов другий.