Василь Вірастюк послав Іво Бобула на три літери

Читайте також

У п’ятницю графіки відключення світла діятимуть по всій Україні протягом доби

Укренерго 24 травня вводить цілодобові обмеження споживання електроенергії для промислових та побутових споживачів по всій Україні.

Час НАТО збивати російські ракети над Україною

Країна-член НАТО піднімає у повітря власні літаки, які кружляють і дивляться, як ракети долітають до своїх, як правило, цивільних цілей.

Контрафактні сигарети: сумнівна якість та несплачені податки

За останні пів року правоохоронці в рамках роботи Міжвідомчої робочої групи вилучили майже 14,4 мільйона пачок сигарет.

Речі українських брендів та кіно про Київ на терасі

Цьогоріч Києву виповнюється 1542 роки: місто не святкує гучно, але продовжує жити. Тож проєкт «Всі. Свої» запрошує всіх охочих привітати столицю наших сердець.

У застосунку “Київ Цифровий” тестують оплату проїзду без валідаторів

У застосунку "Київ Цифровий" тестують оплату за проїзд без використання валідаторів.

Поділитися

Відомий український силач Василь Вірастюк пригадав про свій конфлікт 7-річної давності з естрадним співаком Іво Бобулом і хоч образ на артиста він не має, але народний депутат партії “Слуга народу” спромігся вилаятися на нього. У 2016 році Вірастюк відвідав іменний номер співака в одному з готелів у Чернівцях та публічно висміяв речі, які там побачив.

Сам Іво Бобул у грудні 2023 року стверджував, що готовий пробачити тогочасну поведінку спортсмену лише, якщо той особисто підійде до нього та вибачиться. Вірастюк навідріз відмовляється принижуватися перед кимось, тому послав артиста куди подалі.

“Та пішов він нах*й. Товстий мішок лайна. Людина без почуття гумору взагалі”, – сказав нардеп.

Зокрема, силач пригадав, що вже просив пробачення: “Я це зробив один раз на каналі “1+1″. Скільки раз я повинен приносити вибачення? Я сказав, що все розумію. Можливо там десь було щось сказано про Лілію Сандулесу не зовсім влучно. Я вибачаюсь, забираю свої слова назад, але я абсолютно нічого не мав поганого на увазі”.

Раніше Бобул розповідав, що ніколи в житті не бачився із кривдником, хоча Вірастюк стверджує протилежне: “Та я з ним бачився у Львові на залізничному вокзалі. Він відморозився”.

Скандал стався ще у 2016 році, коли спортсмен в одному з чернівецьких готелів знайшов “Іменний номер Іво Бобула”. Тоді він у своєму блозі запостив відео та фотографії з кімнати, у якій було багато пам’ятних реліквій співака, зокрема естрадні костюми та раритетні фото. Подібні висміювання сильно розізлили Іво Бобула, і він назвав подібне “знущанням зі своїх здобутків”. Сам же Вірастюк вважає, що співак просто не має почуття гумору.

“Чернівці не перестають дивувати. Іменний номер самого “Іво Васильовича Бобула”. Потрапив у святая святих, номер-музей легенди українського шоу-бізнесу, де мали можливість побувати Андрій Хливнюк, Віктор Павлик, ну і ще декілька шанованих людей. Вибачте, не стримався”, – сказав у відеоблозі спортсмен.

Бобул, своєю чергою, розповів наскільки для нього ці речі є важливими: “Це не прикол, це дурість. Не треба сміятися над тим, що людина має. Навіщо? У мене ж у Чернівцях квартири немає. І коли приїжджаю, то там живу. Це моя кімната. І там є фотографії з моїми артистами, яких я люблю, є мій шлях, як я починав… Є там щось і старовинне. Наприклад, гітара. Навіщо сміятися?”