Кляте метро: просів асфальт

Читайте також

У п’ятницю графіки відключення світла діятимуть по всій Україні протягом доби

Укренерго 24 травня вводить цілодобові обмеження споживання електроенергії для промислових та побутових споживачів по всій Україні.

Час НАТО збивати російські ракети над Україною

Країна-член НАТО піднімає у повітря власні літаки, які кружляють і дивляться, як ракети долітають до своїх, як правило, цивільних цілей.

Контрафактні сигарети: сумнівна якість та несплачені податки

За останні пів року правоохоронці в рамках роботи Міжвідомчої робочої групи вилучили майже 14,4 мільйона пачок сигарет.

Речі українських брендів та кіно про Київ на терасі

Цьогоріч Києву виповнюється 1542 роки: місто не святкує гучно, але продовжує жити. Тож проєкт «Всі. Свої» запрошує всіх охочих привітати столицю наших сердець.

У застосунку “Київ Цифровий” тестують оплату проїзду без валідаторів

У застосунку "Київ Цифровий" тестують оплату за проїзд без використання валідаторів.

Поділитися

У столиці вздовж лінії метро від станції «Голосіївської» до «Деміївської» на Голосіївському проспекті просів асфальт.

Про це повідомляє “Главком“.

Асфальт просів приблизно 10-15 сантиметрів. Комунальники вже відгородили цю ділянку від автівок.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що спецкомісія Верховної Ради з оцінки роботи столичної влади провела засідання щодо причин закриття станцій метро та проблематику руйнації в тунелі київського метрополітену.

Рух поїздів між станціями метро “Деміївська” та “Теремки” (усього 6 станцій) у Києві закрили 8 грудня на час ремонту перегінного тунелю. Обмеження продовжаться протягом пів року.

19 грудня столичні правоохоронці у зв’язку з виникненням аварійної ситуації провели огляд території над станцією метро “Деміївська”.

Керівник КП “Київський метрополітен” Віктор Брагінський заявив, що перші тріщини на “синій” Оболонсько-Теремківській гілці метро у Києві з’явилися через три місяці роботи цієї ділянки – ще в 2011 році.

Нагадуємо, що 15 березня Начальник комунального підприємства “Київський метрополітен” Віктор Брагінський, який став фігурантом скандального журналістського розслідування, написав заяву на звільнення.