Картина Марчука пішла з молотка за 300 тисяч доларів

Читайте також

На нас чекає справжня лавина подорожчань

З 1 червня тариф на електроенергію зріс до 4,32 гривні за кіловат-годину, що неминуче призведе до подорожчання товарів та послуг. Підвищення тарифів відіб'ється на вартості обслуговування багатоквартирних будинків та транспортних витрат, які підприємці перекладуть на споживачів.

Ще одна комунальна послуга зросте на 30%

Незабаром очікується значне зростання тарифів на водопостачання та водовідведення. Водоканали по всій країні вимагають перегляду вартості послуг, які не змінювалися вже кілька років.

Владі все замало

Прем'єр-міністр України Денис Шмигаль нещодавно зробив важливу заяву щодо нових тарифів на електроенергію. За його словами, новий тариф 4,32 грн/кВт-год, встановлений урядом, не покриває реальну ринкову вартість електроенергії, яка наразі становить 7−8 грн/кВт-год.

Коли відключатимуть світло у п”ятницю, 14 червня

У пʼятницю, 14 червня, по всій Україні обленерго будуть застосовувати графіки погодинних відключень з 18.00 до 22.00.

Новий етап материнства Наталії Могилевської

У своєму Instagram Наталія Могилевська поділилася подарунком, який підготувала для молодшої доньки Софійки - дитячим ліжечком.

Поділитися

Картина українського художника Івана Марчука «Зійшов місяць над Дніпром» пішла з молотка на київському аукціоні Goldens за рекордні 300 тисяч доларів.

Як розповіли організатори аукціону, це найвища ціна, яку платили за роботи сучасних українських художників.

«Цей результат є свідченням високої оцінки творчості Івана Марчука не лише в Україні, але й на міжнародному рівні. Його унікальний стиль і глибина художнього бачення продовжують вражати колекціонерів і поціновувачів мистецтва з усього світу», – наголошують експерти.

Зазначимо, Іван Марчук є одним з найвідоміших художників України. У 2007 році він потрапив у рейтинг британської газети The Daily Telegraph «100 геніїв сучасності».

Нагадаємо, картина «Зійшов місяць над Дніпром» була написана у 1980 році.