Київ бореться з потопом на правому березі

Читайте також

На Виноградарі в Києві висадили платани

Про це повідомили в КП УЗН Подільського району. Комунальники висадили 11 платанів у сквері на проспекті Георгія Гонгадзе.

Воювати будуть “залізяки”

Війна в Україні знаходиться дуже близько до того моменту, коли на полі бою з обох сторін будуть воювати не люди, а машини.

Чи буде звільнено ректора КНУ?

Петиція щодо звільнення ректора Київського національного університету імені Тараса Шевченка Володимира Бугрова набрала 25 тисяч голосів, необхідних для її подальшого розгляду президентом України. Про це стало відомо із сайту Офісу президента.

Хабарники мешкають у Києві

Київ та Київська область увійшли до трійки найбільших хабарників в Україні. Про це повідомляє Опендатабот. Торік тут винесли вироки 325 корупціонерам. Лідером виступає Львівщина, також на пʼятки наступає Одещина.

У Київському СІЗО немає вільних місць

Платні камери підвищеної комфортності в Київському слідчому ізоляторі окупилися дуже швидко. Про це повідомив міністр юстиції України Денис Малюська. За його словами, ініціатива щодо створення платних камер у СІЗО "прекрасно працює".

Поділитися

У столиці долають наслідки негоди, через яку багато доріг і тротуарів переважно на правому березі перетворилися на непрохідні, на дорогах утворилися затори, а у деяких місцях – підтоплення. Для оперативного очищення та ремонту зливоприймачів та оглядових колодязів у кожному ШЕУ створено гідротехнічну службу, яка працює у цілодобовому режимі. До боротьби із наслідками негоди задіяні всі технічні та аварійні служби.

потоп

«Ми спостерігаємо значні, а подекуди просто критичні підтоплення у більшості районів столиці. Це спричиняє затори і ускладнює ситуацію на дорогах. Так, із 15:40 у столиці введено режим «недотримання графіку руху» на трамвайних та тролейбусних маршрутах на низці вулиць столиці – Щусєва, Грекова, Теліги та інших. Зараз там працюють служби комунальних підприємств, ситуація поліпшується, адже дощ тимчасово припинився», – повідомляє заступник голови КМДА Дмитро Давтян.

Через скупчення автотранспорту після зливи ускладнено рух трамваїв маршрутів №№ 1, 3 на ділянці вул. Жилянська – вул. Старовокзальна.

За словами заступника голови КМДА, через інтенсивні опади у столиці бригади гідротехнічних служб підприємств КК «Київавтодор» працюють у посиленому цілодобовому режимі, однак підтоплення ділянок вулично-дорожньої мережі вже сталося. Очищення зливостоків проводиться неодноразово, адже тільки так можна забезпечити сталу пропускну здатність дощової каналізації, а води зараз надто багато.

«Об’єктивною причиною, що призводить до того, що у деяких місцях Києва під час значних і особливо так званих «залпових» опадів зливова каналізація не спроможна миттєво пропустити всю кількість води, є також і стан інженерних мереж. Більшість із них, у тому числі і зливова каналізація столиці, були побудовані у середині XX сторіччя і не були розраховані на існуючу кількість інфраструктурних об’єктів», – підкреслив заступник голови КМДА.

Щоб мінімізувати кількість таких місць у столиці, «Київавтодор» під час проведення робіт із реконструкції та капітального ремонту об’єктів вулично-дорожньої мережі міста здійснює роботи з заміни або прокладання нової дощової каналізації у місцях, де це необхідно. Однак така заміна також потребує часу.

«Разом із тим, об’єкти гідротехнічних споруд, у тому числі зливоприймачі та оглядові колодязі, знаходяться на балансі не лише підприємств комунальної корпорації «Київавтодор», а й інших служб та комунальних підприємств столиці. Тож маємо швидко з’ясувати, у чиєму підпорядкуванні знаходиться конкретний об’єкт і чи достатньо зроблено для виправлення ситуації», – зазначає Дмитро Давтян.