Київ переміг на міжнародній конференції Transport Ticketing Global

Читайте також

Платіжка за світло може зрости на 600 гривень

Після нового підвищення тарифів на електроенергію суми у платіжках українців можуть збільшитись у середньому на 350-600 гривень. Про це розповів засновник Спілки споживачів комунальних послуг Олег Попенко у своєму telegram.

Не будь жлобом – заощадь!

Всі вцілілі електростанції та високовольтні підстанції працюють на максимумі своїх можливостей, щоб виробити та передати достатньо електроенергії для покриття потреб споживачів.Тому диспетчерський центр "Укренерго" закликає українців щодня ощадливо споживати електроенергію з 19:00 до 22:00, повідомляє пресслужба оператора енергомережі України.

Унікальна Великодня інсталяція – безкоштовно

У Національному заповіднику "Софія Київська" відкриють Великодню квіткову інсталяцію. Її створять професійні флористи на майстер-класі під керівництвом флористки Олени Дрючан.

Тайвань та Паризька агломерація будують міст у Києві

Загальна довжина мосту становить 160 метрів, а ширина - 4 метри. Міст виготовлено з металу, що надійшов із "Азовсталі", він складається з п'яти хвиль, символізуючи динаміку та рух.

Чи з’явиться у Києві єдиний квиток для електричок та міського транспорту?

«Укрзалізниця» виступає за те, щоб міський транспорт Києва й електрички Kyiv City Express інтегрувалися в єдину систему зі спільною системою оплати. 

Поділитися

Нагороду у міжнародній конференції Transport Ticketing Global столиця отримала за розробку та впровадження застосунку «Київ Цифровий». Про це повідомив заступник голови Київської міської державної адміністрації з питань здійснення самоврядних повноважень у сфері цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації Петро Оленич.

«Ми отримали відзнаку за розробку та впровадження комплексної екосистеми, яка поєднує різні види оплати транспортних послуг, сервіси паркування та моніторинг руху громадського транспорту у Київ Цифровий», — йдеться у повідомленні.

Загалом у конкурсі з цифровізації взяли участь 250 провідних транспортних компаній з усього світу.

«Відзнака Києва ще раз підтверджує, що українська столиця серед лідерів у сфері цифрової трансформації та мобільності. Продовжуємо працювати і дякуємо за підтримку!», — додав Петро Оленич.