Київські психологи проходять навчання у Відні

Читайте також

Платіжка за світло може зрости на 600 гривень

Після нового підвищення тарифів на електроенергію суми у платіжках українців можуть збільшитись у середньому на 350-600 гривень. Про це розповів засновник Спілки споживачів комунальних послуг Олег Попенко у своєму telegram.

Не будь жлобом – заощадь!

Всі вцілілі електростанції та високовольтні підстанції працюють на максимумі своїх можливостей, щоб виробити та передати достатньо електроенергії для покриття потреб споживачів.Тому диспетчерський центр "Укренерго" закликає українців щодня ощадливо споживати електроенергію з 19:00 до 22:00, повідомляє пресслужба оператора енергомережі України.

Унікальна Великодня інсталяція – безкоштовно

У Національному заповіднику "Софія Київська" відкриють Великодню квіткову інсталяцію. Її створять професійні флористи на майстер-класі під керівництвом флористки Олени Дрючан.

Тайвань та Паризька агломерація будують міст у Києві

Загальна довжина мосту становить 160 метрів, а ширина - 4 метри. Міст виготовлено з металу, що надійшов із "Азовсталі", він складається з п'яти хвиль, символізуючи динаміку та рух.

Чи з’явиться у Києві єдиний квиток для електричок та міського транспорту?

«Укрзалізниця» виступає за те, щоб міський транспорт Києва й електрички Kyiv City Express інтегрувалися в єдину систему зі спільною системою оплати. 

Поділитися

Київські психологи та координатори ліній психологічної підтримки проходять навчання у Відні. Перша із трьох груп фахівців перебуває з візитом у Психосоціальній службі Відня в межах співпраці між Києвом та Віднем. Про це повідомила заступниця голови КМДА з питань здійснення самоврядних повноважень Марина Хонда.

Повідомляється, що у Відні здійснюється підготовка столичних спеціалістів-психологів. Всього навчання будуть проходити три групи психологів з Києва. Перша група перебуватиме з візитом 12 днів.

За словами Марини Хонди, психологів та координаторів ліній психологічної підтримки навчатимуть нових технік самодопомоги, групової терапії, екстреного та специфічного психологічного втручання. Фахівці відвідають заклади, які надають специфічне лікування: пацієнтам з емоційно нестабільним розладом особистості, з додатковими психічними чи фізичними захворюваннями, людям, які страждають від залежності.

«Дякуємо нашим партнерам за цю можливість. Отриманими знаннями наші фахівці поділяться зі своїми колегами, щоб надавати допомогу ще якісніше», – додає Марина Хонда.

У складі першої групи 5 спеціалістів комунальних установ, що надають психологічні послуги киянам. Навчання для них триватиме з 11 до 22 березня 2024 року.