Київ першим в Україні запустив сервіс «Портал Захисників та Захисниць»

Читайте також

У п’ятницю графіки відключення світла діятимуть по всій Україні протягом доби

Укренерго 24 травня вводить цілодобові обмеження споживання електроенергії для промислових та побутових споживачів по всій Україні.

Час НАТО збивати російські ракети над Україною

Країна-член НАТО піднімає у повітря власні літаки, які кружляють і дивляться, як ракети долітають до своїх, як правило, цивільних цілей.

Контрафактні сигарети: сумнівна якість та несплачені податки

За останні пів року правоохоронці в рамках роботи Міжвідомчої робочої групи вилучили майже 14,4 мільйона пачок сигарет.

Речі українських брендів та кіно про Київ на терасі

Цьогоріч Києву виповнюється 1542 роки: місто не святкує гучно, але продовжує жити. Тож проєкт «Всі. Свої» запрошує всіх охочих привітати столицю наших сердець.

У застосунку “Київ Цифровий” тестують оплату проїзду без валідаторів

У застосунку "Київ Цифровий" тестують оплату за проїзд без використання валідаторів.

Поділитися

Київ першим в Україні запустив сервіс «Портал Захисників та Захисниць». Портал працює в режимі бета-версії. Комплексний портал, розроблений за дорученням мера Києва Віталія Кличка, забезпечуватиме прямий доступ до всіх послуг, гарантованих містом киянам-Захисникам та киянкам-Захисницям, а також їхнім родинам та родинам загиблих. Про це повідомила заступниця голови КМДА Марина Хонда.

«Цей інноваційний сервіс спростить багато процесів для киян-Захисників та киянок-Захисниць, а також їхніх родин і родин загиблих. Одна з основних проблем, з якою вони стикаються, – розпорошеність інформації про їхні права та можливості. Послуг, пільг та додаткових гарантій – насправді багато, але все – у різних структур», – зауважила Марина Хонда.

За її словами, головне призначення сервісу – запровадити універсальний гнучкий сервіс, який допоможе зробити взаємодію з міськими установами більш оперативною, без додаткових реєстрацій та максимально безбар’єрною для киян-Захисників та киянок-Захисниць, а також їхніх родин та родин загиблих.

«Портал працює за принципом «єдиного вікна». Зараз на порталі вже представлені понад 40 різноманітних послуг. Серед них соціальні, медичні, освітні та інші послуги. Перші 10 послуг вже можна оформити онлайн. Надалі ці переліки доповнюватимуться. Людина реєструється, проходить верифікацію й у своєму особистому кабінеті бачить, які міські послуги можна отримати», – зазначила Марина Хонда.

Вона додала, що через зручний інтерфейс користувачі одразу можуть подати заявку або ж ознайомитися із процедурою отримання послуги, якщо вона потребує офлайн оформлення.

«Створення такої системи – це складний, поступовий процес. Цей унікальний проєкт суттєво покращить доступ до інформації та взаємодію з органами державної та міської влади», – зазначив керівник цифрової трансформації Києва (CDTO) та заступник голови КМДА Петро Оленич.

Нагадаємо, сьогодні понад 100 тисяч киян боронять Україну від російських варварів. Наприкінці березня Київрада затвердила нову міську цільову програму «Підтримка киян – Захисників та Захисниць України» на 2023-2025 роки, розробку якої ініціював мер столиці. Одним із важливих заходів цільової програми є, зокрема, створення нового міського сервісу – «Портал Захисників та Захисниць».

Портал доступний за посиланням: https://defender.kyivcity.gov.ua