Київ у ТОП-10 найгірших для життя міст світу

Читайте також

Чоловік розгромив приймальню міністерства через особисті проблеми

У столиці стався неординарний інцидент, який шокував громадськість.

В Інституті Амосова провели пологи у пацієнтки, чиє серце могло зупинитися кожної миті

У жінки під час вагітності виявили життєзагрозливу патологію серця.

Скільки киян померло від ковіду минулого тижня

Рівень захворюваності дещо зменшився в порівнянні з попереднім періодом.

24 жовтня — відкриття виставки World Press Photo у Києві

24 жовтня — відкриття виставки World Press Photo у Києві.

Поділитися

Київ потрапив до десятки найгірших міст для життя другий рік поспіль через війну. Оцінка стабільності української столиці залишається низькою. Рейтинг складено за версією журналу The Economist.

Зазначається, що в самому низу рейтингу перебуває Дамаск. Сирійська столиця залишається найменш придатним для життя містом в індексі з 2013 року і набрала всього 30,7 у 2024 році. Його оцінка стабільності перебуває на рівні 20. Місто ділить результат із Карачі (Пакистан).

“Київ також показує погані результати в цій категорії, опускаючись у десятку міст-аутсайдерів індексу другий рік поспіль”, — ідеться в матеріалі.

За словами журналістів, дочірня компанія EIU розробила спеціальну формулу для оцінки придатність для життя міста. Щорічне дослідження оцінює 173 населених пункти за п’ятьма категоріями:

стабільність;
охорона здоров’я;
культура і навколишнє середовище;
освіта;
інфраструктура.

Зазначається, що на першому місці в рейтингу найкращих міст для життя перебуває Відень. Місто перебуває вгорі списку третій рік поспіль. Австрійська столиця отримала ідеальні бали в чотирьох із п’яти категорій індексу, але відсутність великих спортивних заходів сприяла її нижчому результату в 93,5 зі 100 у категорії культури та довкілля.

У матеріалі йдеться про те, що три інших європейських міста увійшли до п’ятірки найкращих: Копенгаген, Цюріх і Женева. Усі три відрізняються скромною чисельністю населення, що, як правило, призводить до нижчого рівня злочинності та менш завантажених доріг і систем громадського транспорту.